Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1741104
10072
317
Gráber jelzéssel: Fejkendős asszony. Tempera, papír, 19×15 cm
1728762
10073
317
Gráber jelzéssel: Háztetők. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 30×42 cm
1740879
10074
317
Gross Arnold (1929-2015): A barátkozások országútján. faximile, jelzett, üvegezett keretben, 16,5×15 cm 1745435
10075
317
Grünwald jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, keretben, 32×22 cm 1747789
10076
317
50000
Gulyás Dénes (1927-2003): Karnevál II. Akril, farost, jelzett, 60×60 cm
1741027
10077
317
26000
Gutaházy Németh Gyula (1892-1959): Érkezés a piacra. Olaj, vászon, jelzett, festék kopásokkal, keretben, 25×39 cm 1734385
10078
317
Hartung Sándor (1962- ): Eszmélet. Színes rézkarc, papír, jelzett, 13×16 cm 1745951
10079
317
Háry jelzéssel: Vitorlások. Olaj, falemez, 23×30 cm
1741822
10080
317
Hincz Gyula (1904-1986): Kantározás. Cinkográfia, paszpartuban, jelzés nélkül, 17×16,5 cm
1719188
10081
317
Hincz jelzéssel: Színes akt, akvarell, papír, 60×42 cm
1742168
10082
317
Hincz jelzéssel: Alak. Olaj, farost, 79×38 cm
1713131
10083
317
Iglay József (1905-1980): Kanyargó utcák, akvarell, papír, jelzett, 37×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF