Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1745617
10120
317
LE jelzéssel: Téli táj. Tempera, papír, üvegezett keretben, 15×22 cm 1746095
10121
317
Raul Lirauzihe (?-): Ecuadori életkép. Olaj, bőr, jelzett, 13×18 cm
1745445
10122
317
Lotz jelzéssel: Női akt. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 32×24 cm 1642880
10123
317
Makrisz Zizi (1924- ): Csoportban, litográfia, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezet fa keretben, 18×15,5 cm
1742142
10124
317
Markó Lajos (1882-?): Dante-illusztráció, rézkarc, papír, jelzett, 20×15 cm
1742143
10125
317
1742140
10126
317
1562836
10127
317
1748072
10128
317
Frans Masereel (1889-1972): Kizsákmányolás, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13×11 cm 1748074
10129
317
Frans Masereel (1889-1972): Mors vincit omnia, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 34×24,5 cm
1636937
10130
317
1742156
10131
317
9500
Máthé jelzéssel: Székely falu, akvarell, papír, 35×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF