Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1745630
317
Aba jelzéssel: Lovak az istállóban. Lavírozott tus,papír, üvegezett keretben, 33×43 cm 1729087
10001
317
Aknay jelzéssel: Fél négy lesz..Akvarell, papír-karton, sérült, 41×70 cm 1745624
10002
317
Anna jelzéssel: Busóló. Olaj, vászon, 54×40 cm
1725308
10003
317
Arami jelzéssel: Elmélkedő. Szitanyomat, papír, üvegezett keretben, 38×28 cm 1745284
10004
317
Ámos jelzéssel: Kézenfogva. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 14×13 cm 1742329
10005
317
Ámos jelzéssel: Női arc. Tus, papír, 30×21 cm 1742190
10006
317
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Vadászat, rézkarc, papír, jelzett, számozott (79/100), üvegezett fa keretben, 29,5×29,5 cm 1725144
10007
317
Balanyi Károly (1946-):Kontraszt. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, keretben, 18×24 cm
1728750
10008
317
Balázs jelzéssel: Emlékek. Olaj, papír, keretben, 30×36 cm
1730756
10009
317
Balla Margit (1947-):Csillagjegyek. Rézkarc, papír, jelzett, 16×13 cm és 8×9,5 cm 1740808
10010
317
Bak Péter Róbert (1950-): Alkonyat a Balatonon. Akril, farost, jelzett, keretben, 50×50 cm 1682600
10011
317
160000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF