Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1730845
10024
317
Adriano Boccaletti (1937-2002): Pillangó. Tűzzománc, rézlap, jelzett, keretben, 19×19 cm
1721754
10025
317
Bodó Levente (1949-): Kalapos hölgyek. Monotípia, papír, jelzett, 29,5x21 cm
1712504
10026
317
Boemm jelzéssel: Kislány portré. Akvarell, papír, 40×27 cm
1668698
10027
317
2200
Boldizsár jelzéssel: Táj, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 23,5×26,5 cm 1676374
10028
317
36000
D. Borbély Gizella (1920-1994): Falusi utcarészlet. Olaj, vászon, jelzett, 47×58 cm
1726542
10029
317
Borbély Gizella (1920-1994): Táj templommal, pasztell, papír, 50×35 cm
1731015
10030
317
1661092
10031
317
Börtsök jelzéssel: Erdős dombok. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 26×16 cm 1740988
10032
317
40000
BT jelzéssel: Csónakok. Olaj, karton, üvegezett keretben, 41×54 cm 1745344
10033
317
50000
Buday Mihály (1953-): Thália. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm 1668603
10034
317
Cloud jelzéssel: Vár, olaj, farost, 58×61 cm
1731082
10035
317
Conrad Gyula (1877-1959): Hazatérés. Rézkarc, papír, jelzett, szakadással, üvegezett fa keretben, 21×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF