Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1746187
10048
317
Erdélyi jelzéssel: Gép 2. Litográfia, papír, 20×28 cm
1746185
10049
317
Erdélyi jelzéssel: Gép 3 (Leica). Litográfia, papír, 20×28 cm
1740558
10050
317
Egry jelzéssel: Tó part. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 28×36 cm 1613063
10051
317
Egyed László (1953-): Cím nélkül. Szitanyomat, papír, foltos, jelzett, 28×35 cm 1746157
10052
317
Eichinger Lili (?-): Népviseletbe öltözött fiú. Akvarell-tus, papír, jelzés nélkül, 19×11 cm 1746155
10053
317
Eichinger Lili (?-): Népviseletbe öltözött leány. Akvarell-tus, papír, jelzés nélkül, 19×11 cm 1725152
10054
317
3400
Elekfy Jenő (1895-1968): Lovasszekér az erdei úton. Színezett rézkarc, karton, foltos, jelzett, 29×21 cm
1056438
10055
317
14000
1056371
10056
317
1312551
10057
317
5500
1740548
10058
317
Faragó jelzéssel: Romantikus tenisz. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×41 cm
1742121
10059
317
Faragó jelzéssel: Udvarló kutyus. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 30×26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF