Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1742103
10144
317
M.Sz. jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon-karton, keretben, 15×19 cm
1740545
10145
317
MT jelzéssel: Kilátás a dombról. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×29,5 cm
1712569
10146
317
Nagy jelzéssel: Női akt háttal. Akvarell, papír, 21×32 cm 1744008
10147
317
Nagy Zoltán: Sárközi lány. Aquatinta, papír, jelzett, 8x13 cm 1741134
10148
317
Nemes Tibor (1955-): Utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett, 48×32 cm 1748027
10149
317
Németh jelzéssel: Faluszéle, kocsival. Olaj, falemez, jelzett, keretben, hibás, 13×18 cm 1713125
10150
317
1726543
10151
317
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 47×37 cm
1651648
10152
317
Cs. Németh Miklós (1934-2012): A Galaktika sorozatból, olaj, farost, hátulján feliratozva, 41×41 cm
1746036
10153
317
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Pasztell, karton, jelzett, 43×24 cm
1740840
10154
317
Novák Lajos (1927-1989): Pilismarót. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 29×41 cm 1744248
10155
317
Novák Mihály (?-): Háború. Szitanyomat, papír, jelzett, 38×48 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF