Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 287

Zemplényi jelzéssel: Körhinta. Vegyes technika, karton, 38×50 cm
10242.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

Ziffer jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×35 cm
10243.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zigler jelzéssel: Paulsdamm, Schwerin, Mai 1939, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21×26 cm
10244.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zorkoczy jelzéssel: Hattyúk a tavon. Vegyes technika, papír, foltos, 34×49 cm
10245.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zórád jelzéssel: Kocsizók, 2 db, kartonra ragasztva, 13,5×19,5 cm
10246.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kutya portré. Rézkarc, papír, 20×14 cm
10247.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Toronyházikó. Rézkarc, papír, 27×10 cm
10248.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Tólly. Szitanyomat, papír, 40×57 cm
10249.

Rufpreis:
8 000 HUF

Carolus jelzéssel: Lovaskocsi. Olaj, karton, sérült keretben, 17×24 cm
10250.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Olvashatatlan jelzéssel: Chaplin, szerigráfia, papír, 34,5×23,5 cm
10251.

Rufpreis:
3 000 HUF

10252.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Olvashatatlan jelzéssel: Veste Coburg. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 12×9 cm
10253.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF