Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1742953
10229
317
Tóth jelzéssel: Virágcsokor. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×19 cm
1680270
10230
317
50000
M.Tóth István (1922-2006): Szomszédok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
1741145
10231
317
Török Endre (1926-1980): Balaton. Színes linó, papír, jelzett, foltos, 28×39 cm 1741147
10232
317
Török Endre (1926-1980): Vásár a télben. Színes linó, papír, jelzett, foltos, kis szakadással, 28×39 cm 1744018
10233
317
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Vénusz és Ámos. Rézkarc, papír, jelzett 14x11 cm 1713145
10234
317
75000
Varga Patrícia Minerva (1963- ): Széken ülve, olaj, fa, jelzett, keretben, 43×43 cm
1730801
10236
317
Vidai Brenner Nándor (1903-?): Kurucz járás. Rézkarc, papír, jelzett, 23×22 cm 1726536
10237
317
1645000
10238
317
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Relief portré 1865. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 35×35 cm 1741455
10239
317
Wittinghoff Evald (1826-1882): Kalapos férfi portré 1865. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 48×36 cm 1742282
10240
317
Würtz jelzéssel: Női portré. Tus, papír, 29×20 cm 1689419
10241
317
3400
Zádor István (1882-1963): Szajoli országút, színezett rézkarc, papír, jelzett, 23×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF