Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 287

Szász Endre (1926-2003): Idős mester. Tus, papír, jelzett (Sz.E), üvegezett keretben, 27×17 cm
10204.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szebellédi Géza (?-?): Siccország 1937. Akvarell-tus, papír, jelzett, 21×29 cm
10205.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szebényi Ágnes (?- ): Reggel, akvatinta, papír, jelzett, számozott (2/50), 18×19,5 cm
10206.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Barátkozás. Akvarell, papír, jelzett, 18×24 cm
10207.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Alkalmi madárijesztő. Akvarell, papír, jelzett, 30×42 cm
10208.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Szeift Béla (1944-2012): Húsevő virág. Akvarell, papír, jelzett, 29x21 cm
10209.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Fejeslégy. Akvarell, papír, jelzett, 35x25 cm
10210.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Őslény. Színes ceruza, papír, jelzett, 20×20 cm
10211.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Virágok. Akvarell, papír, jelzett, 21×21 cm
10212.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Szeift Béla (1944-2012): Jelenség. Akvarell, papír, jelzett, 21×21 cm
10213.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Szentgyörgyi jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, 62×98 cm
10214.

Rufpreis:
12 000 HUF
10

Szepesi jelzéssel: Téli patak kőhíddal. Olaj, vászon, sérült, 48×69 cm
10215.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF