Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1689689
10204
317
Szász Endre (1926-2003): Idős mester. Tus, papír, jelzett (Sz.E), üvegezett keretben, 27×17 cm 1741974
10205
317
Szebellédi Géza (?-?): Siccország 1937. Akvarell-tus, papír, jelzett, 21×29 cm 1717215
10206
317
Szebényi Ágnes (?- ): Reggel, akvatinta, papír, jelzett, számozott (2/50), 18×19,5 cm
1740801
10207
317
Szeift Béla (1944-2012): Barátkozás. Akvarell, papír, jelzett, 18×24 cm 1740804
10208
317
Szeift Béla (1944-2012): Alkalmi madárijesztő. Akvarell, papír, jelzett, 30×42 cm 1720316
10209
317
Szeift Béla (1944-2012): Húsevő virág. Akvarell, papír, jelzett, 29x21 cm 1720305
10210
317
Szeift Béla (1944-2012): Fejeslégy. Akvarell, papír, jelzett, 35x25 cm 1740796
10211
317
Szeift Béla (1944-2012): Őslény. Színes ceruza, papír, jelzett, 20×20 cm 1740800
10212
317
Szeift Béla (1944-2012): Virágok. Akvarell, papír, jelzett, 21×21 cm 1740798
10213
317
Szeift Béla (1944-2012): Jelenség. Akvarell, papír, jelzett, 21×21 cm 1740543
10214
317
Szentgyörgyi jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, 62×98 cm 1745652
10215
317
Szepesi jelzéssel: Téli patak kőhíddal. Olaj, vászon, sérült, 48×69 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF