Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1740552
10254
317
Olvashatatlan jelzéssel: Keleti zarándok, akvarell, papír, paszpartuban, 20×39 cm 1741151
10255
317
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Vegyes technika, papír, apró szakadással, üvegezett keretben, 19×15 cm 1741158
10256
317
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány portré. Vegyes technika, papír, apró szakadással, üvegezett keretben, 19×15 cm 1741108
10257
317
Olvashatatlan jelzéssel: Téli lovasszán. Akvarell, papír, 20×28 cm 1740811
10258
317
Olvashatatlan jelzéssel: Napraforgók. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 50×36 cm 1663680
10259
317
Olvashatatlan jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 43×30 cm 1730742
10260
317
Olvashatatlan jelzéssel: Faluhatár. Akvarell, papír, 30×42 cm 1717200
10261
317
Olvashatatlan jelzéssel: Fasor, rézkarc, papír, 15,5×20 cm
1717194
10262
317
Olvashatatlan jelzéssel: Vízpart, rézkarc, papír, 15,5×20 cm 1741912
10263
317
3400
Jelzés nélkül: Apály. Olaj, farost, 25x20 cm 1742336
10264
317
Jelzés nélkül: Vár és szerelmespár a tónál. Tus, papír, 21x14,5 cm
1744416
10265
317
Jelzés nélkül: Vaddisznók. Linómetszet, papír, 30×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF