Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1742280
10266
317
Jelzés nélkül: Tanulmányrajzok, 23 db. Ceruza, tus, papír, 19x6 és 21x34 cm közötti méretekben 1742303
10267
317
Jelzés nélkül: Fej és szem tanulmányrajz. Ceruza, papír, 30x22 cm
1742308
10268
317
Jelzés nélkül: Római fej. Ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 38x25 cm
1742314
10269
317
Jelzés nélkül: Férfi fej 1917. Ceruza, papír, kartonra ragasztva, 14x9 cm
1742434
10270
317
Jelzés nélkül: Emberek. 4 db, vegyes technika, papír, sérülésekkel, 29x21 cm
1676362
10271
317
8500
Jelzés nélkül: Kompozíció. Olaj, farost, 46×50 cm
1726544
10272
317
Jelzés nélkül: Idős akt, vegyes technika, papír, felcsavarva, 86×61 cm
1726548
10273
317
Jelzés nélkül: Szoknyában ülve, vegyes technika, papír, felcsavarva, 86×61 cm
1713136
10274
317
Jelzés nélkül: Szocialista város. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 20×29 cm
1740640
10275
317
Jelzés nélkül: A repülő klozet, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 24,5×13,5 cm 1740616
10276
317
Jelzés nélkül: Tóparti táj, olaj, vászon, 37×50 cm 1740546
10277
317
Jelzés nélkül: Futurisztikus épület, akvarell, papír, kopásokkal, üvegezett fa keretben, 34,5×45,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF