Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 287

Jelzés nélkül: Tanulmányrajzok, 23 db. Ceruza, tus, papír, 19x6 és 21x34 cm közötti méretekben
10266.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Fej és szem tanulmányrajz. Ceruza, papír, 30x22 cm
10267.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Római fej. Ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 38x25 cm
10268.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jelzés nélkül: Férfi fej 1917. Ceruza, papír, kartonra ragasztva, 14x9 cm
10269.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Emberek. 4 db, vegyes technika, papír, sérülésekkel,  29x21 cm
10270.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Kompozíció. Olaj, farost,  46×50 cm
10271.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Jelzés nélkül: Idős akt, vegyes technika, papír, felcsavarva, 86×61 cm
10272.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Szoknyában ülve, vegyes technika, papír, felcsavarva, 86×61 cm
10273.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Szocialista város. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 20×29 cm
10274.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: A repülő klozet, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 24,5×13,5 cm
10275.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Tóparti táj, olaj, vászon, 37×50 cm
10276.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Futurisztikus épület, akvarell, papír, kopásokkal, üvegezett fa keretben, 34,5×45,5 cm
10277.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF