Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1741188
10156
317
Palócz jelzéssel: Folyópart. Olaj, vászon, 60×80 cm 1747166
10157
317
Pap jelzéssel: Patak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 38×29 cm
1747160
10158
317
Pap jelzéssel: Tyúkudvar. Tempera, papír, üvegezett keretben, 27×37 cm
1717240
10159
317
Pauer jelzéssel: A vadon hívó szava, olaj, vászon, fa keretben, 29×38,5 cm
1692342
10160
317
Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat a Tiszánál. Rézkarc, papír, jelzett, 24×32 cm 1740565
10161
317
PcsVm jelzéssel: Arc. Vegyes technika, papír, 29×21 cm
1747163
10162
317
1742302
10163
317
Pekáry jelzéssel: Lovas trombitával. Akvarell, papír, 31×22 cm 1742321
10164
317
Pekáry jelzéssel: Mesehős. Akvarell, papír, 31×22 cm 1745236
10165
317
Perlrott jelzéssel: Koponya. Szén, papír, 39×28 cm
1629765
10166
317
Pituk József Viktórián (1906-1991): Találkozás. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
1725630
10167
317
Plesnivy Károly (1930-1984): Tenger. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF