Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 287

10180.

Rufpreis:
800 HUF

Ruttka Ferenc (1926- ): Korhadt fa. Olaj, farost, jelzett, keretben 40×30 cm
10181.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ruttka Ferenc (1926- ): Magányos fa. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
10182.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ruttka Ferenc (1926- ): Fából faragott királyfi. Vegyes technika, papír, jelzett,  üvegezett keretben, 28×34 cm
10183.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Felismerés. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10184.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×19 cm
10185.

Rufpreis:
1 200 HUF

10186.

Rufpreis:
1 200 HUF

10187.

Rufpreis:
1 200 HUF

10188.

Rufpreis:
1 200 HUF

Scheiber jelzéssel: Gondolkodó. Szén, papír, 22×22 cm
10189.

Rufpreis:
6 000 HUF

Schéner Mihály (1923-2009): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10190.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

XIX.sz vége: Heinrich Schnaebeli: Gyöngyvirág ló. Kézzel kifestett fotó, karton. Jelzett. 21x14 cm Foltos.
10191.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF