Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1369431
10180
317
Rózsa Éva (?-): madárfiókák. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×23 cm 1705309
10181
317
Ruttka Ferenc (1926- ): Korhadt fa. Olaj, farost, jelzett, keretben 40×30 cm
1705307
10182
317
22000
Ruttka Ferenc (1926- ): Magányos fa. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
1745739
10183
317
Ruttka Ferenc (1926- ): Fából faragott királyfi. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×34 cm 1694908
10184
317
Ruzicskay György (1896-1993): Felismerés. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
1741740
10185
317
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×19 cm 1741751
10186
317
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×19 cm 1741754
10187
317
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×19 cm 1741756
10188
317
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 25×19 cm 1742260
10189
317
Scheiber jelzéssel: Gondolkodó. Szén, papír, 22×22 cm 1733143
10190
317
50000
Schéner Mihály (1923-2009): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 1696999
10191
317
XIX.sz vége: Heinrich Schnaebeli: Gyöngyvirág ló. Kézzel kifestett fotó, karton. Jelzett. 21x14 cm Foltos.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF