Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 287

Scholler Rezső (1882-?): Jáki templom. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×18 cm
10192.

Rufpreis:
10 000 HUF

Schönberger jelzéssel: Asztaltársaság. Olaj, farost, keretben, 70×48 cm
10193.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Scultéty Éva (1917-2001): Vörösfenyő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×19 cm
10194.

Rufpreis:
4 000 HUF

Simon János György (1894-1968): Autor d'un bec de gaz [Egy gázlámpa körül]. Dessins a la pointe sur verre. Párizs, 1925. 11 db üvegkarc, papír, jelzettek, foltos mappában, 13×18 cm
10195.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Somlai Vilma (1938-2007): Táj fákkal, olaj, papír, jelzett, 49×43 cm
10196.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Somlai Vilma (1938-2007): Temető. Pasztell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 18×40 cm
10197.

Rufpreis:
6 000 HUF

10198.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda, Hévízi út, tus, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 28×22 cm
10199.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Városliget, Széchenyi fürdő 1950, akvarell, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 21,5×15 cm
10200.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szabó Vladimír (1905-1991): Disznóölés. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×30 cm
10201.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szalkári Rózsa (1936-2017): Rózsák, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 24×16,5 cm
10202.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szász jelzéssel: Két arc. Filctoll, papír, paszpartuban, 14x14 cm
10203.

Rufpreis:
1 600 HUF
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF