Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 287

10132.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

MCP jelzéssel: Nagyváros. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×18 cm
10133.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mednyánszky jelzéssel: Téli park részlet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×30 cm
10134.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mednyánszky jelzéssel: Csorba-tó. Akvarell, papír, kis szakadással, foltos, 28×39 cm
10135.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mednyánszky jelzéssel: Napnyugta. Olaj, vászon-karton, foltos, sérült keretben, 48×38 cm
10136.

Rufpreis:
10 000 HUF

Medvedczky jelzéssel: Fiú portré. Olaj, farost, 80×60 cm
10137.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Medveczky jelzéssel: Férfi babérkoszorúval. Vegyes technika, papír, 29×20 cm
10138.

Rufpreis:
3 000 HUF

Merk jelzéssel: Titkos sziget. Olaj, falemez, 65×77 cm
10139.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mesterházy Dénes (?-?): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 20×27 cm
10140.

Rufpreis:
6 000 HUF

10141.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Molnár C. Pál (1894-1981): Ókori jelenet. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 11,5x8,5 cm
10142.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Magány. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 10,5x8,5 cm
10143.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF