Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1744440
10132
317
1712575
10133
317
MCP jelzéssel: Nagyváros. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×18 cm
1740108
10134
317
Mednyánszky jelzéssel: Téli park részlet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×30 cm 1745553
10135
317
Mednyánszky jelzéssel: Csorba-tó. Akvarell, papír, kis szakadással, foltos, 28×39 cm 1745579
10136
317
Mednyánszky jelzéssel: Napnyugta. Olaj, vászon-karton, foltos, sérült keretben, 48×38 cm 1724695
10137
317
Medvedczky jelzéssel: Fiú portré. Olaj, farost, 80×60 cm
1745246
10138
317
Medveczky jelzéssel: Férfi babérkoszorúval. Vegyes technika, papír, 29×20 cm
1632548
10139
317
Merk jelzéssel: Titkos sziget. Olaj, falemez, 65×77 cm 1747805
10140
317
Mesterházy Dénes (?-?): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 20×27 cm
1413237
10141
317
2200
1741725
10142
317
Molnár C. Pál (1894-1981): Ókori jelenet. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 11,5x8,5 cm 1741719
10143
317
Molnár C. Pál (1894-1981): Magány. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 10,5x8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF