Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1741921
10036
317
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Szájaló. Olaj, farost, jelzett, keretben, 48×48 cm
1741612
10037
317
Czibor Ildikó (1969- ): Z-agy. Olaj, fémlemez, jelzett, üvegezett keretben, 12,5×10 cm
1719264
10038
317
Csókfalvy jelzéssel: Pipacsok közt, olaj, fa, üvegezett fa keretben, 50×70 cm
1742958
10039
317
Csik jelzéssel:Idős pár. Olaj, farost,festék lepattanással, 44×60 cm
1743966
10040
317
Csohány Kálmán (1925-1980): Fiú árnyékban. Rézkarc, papír, jelzett, 16×12 cm 1744069
10041
317
11000
Csongor József (1913-1981): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 50×60 cm 1747803
10042
317
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Hullámtörő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×26 cm 1658582
10043
317
Deim Pál (1932- ): Visegrád, rézkarc, papír, jelzett, restaurált, 29×39,5 cm
1740553
10044
317
Diósy jelzéssel: Harmonikás fiú. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 41×28 cm
1744218
10045
317
Drégely László (1932-1990): Vitatkozók. Vegyes technika, fémlemez- farost, jelzett, keretben, 24×17 cm 1627464
10046
317
42000
1608059
10047
317
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF