Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1746136
10012
317
Baranyi László(?-): Dokumentum. Szerigráfia, papír, jelzett, 21×29 cm
1745564
10013
317
Barcsay jelzéssel: Női fej. Olaj, farost, keretben, 39×32 cm 1731741
10014
317
Barcsay jelzéssel: Csontváz tanulmány. Ceruza, papír, 46×32 cm 1742227
10015
317
Barcsay jelzéssel: Ülő női akt. Szén,papír, felcsavarva, 53×34 cm
1742212
10016
317
Barcsay jelzéssel: Női portré. Szén,papír, felcsavarva, 62×42 cm
1681369
10017
317
5500
Bárkány jelzéssel: Főtér. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×41 cm
1740579
10018
317
Benczúr jelzéssel: Paprikavirág. Akvarell, papír, 30×23 cm 1747050
10019
317
Bene jelzéssel: Dombok. Tempera, papír, üvegezett keretben, 14×22 cm
1747155
10020
317
Benedek jelzéssel: Világítótorony. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×37 cm
1742452
10021
317
Berény jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, 37×51 cm
542526
10022
317
Blahos Rudolf (1917-1986): Halászbástya, 24/100 rézkarc, papír, jelzett, 27×34 cm
542711
10023
317
Blahos Rudolf (1917-1986): Badacsony, rézkarc 97/100, papír, jelzett, 30x38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF