Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 287

Farkas Gyöngyi (?-): Olvadás. Olaj, farost, jelzett, keretben  40×50 cm
10060.

Rufpreis:
6 000 HUF

10061.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Fecko jelzéssel: Boltíves épület. Olaj, farost, keretben, 32×30 cm
10062.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fent János (1905-1992): Hazafelé. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm
10063.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gaál Domokos (1940- ): Kőszeg. Rézkarc, papír, jelzett, 30×40 cm
10064.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gacs Gábor (1930-):  Női fej rézkarc, papír, jelzett, 11×5 cm
10065.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Olvasó. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, kartonra ragasztva, 18×15 cm
10066.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gácsi jelzéssel:Kürtöt fújó lovas. Filc, pauszpapír, 25×25 cm
10067.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gácsi jelzéssel: Lovasok. Filc, pauszpapír, 21×20 cm
10068.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gergely jelzéssel: Bálák. Akvarell, papír, 30×43 cm
10069.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ghyczy György (1953-): Vízivilág. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 52×37 cm
10070.

Rufpreis:
8 000 HUF

Glatz Oszkár (1862-1958): Betűvetés, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 37×29 cm
10071.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF