Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1450488
10060
317
Farkas Gyöngyi (?-): Olvadás. Olaj, farost, jelzett, keretben 40×50 cm
1657562
10061
317
14000
1680960
10062
317
Fecko jelzéssel: Boltíves épület. Olaj, farost, keretben, 32×30 cm
1741195
10063
317
Fent János (1905-1992): Hazafelé. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm 1746199
10064
317
Gaál Domokos (1940- ): Kőszeg. Rézkarc, papír, jelzett, 30×40 cm 1743991
10065
317
Gacs Gábor (1930-): Női fej rézkarc, papír, jelzett, 11×5 cm 1741768
10066
317
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Olvasó. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, kartonra ragasztva, 18×15 cm 1742237
10067
317
Gácsi jelzéssel:Kürtöt fújó lovas. Filc, pauszpapír, 25×25 cm
1742295
10068
317
Gácsi jelzéssel: Lovasok. Filc, pauszpapír, 21×20 cm
1738564
10069
317
Gergely jelzéssel: Bálák. Akvarell, papír, 30×43 cm
1745693
10070
317
Ghyczy György (1953-): Vízivilág. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 52×37 cm
1742177
10071
317
Glatz Oszkár (1862-1958): Betűvetés, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 37×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF