Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Pásztor Béla - Weöres Sándor: Holdaskönyv. Gaál József rajzaival. 2004, Arcus. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, 600/442. számozott példány, jó állapotban.
16501.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szalatnai Rezső: Juhász Gyula hatszáz napja. Bp., 1962, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szerző által dedikált!
16502.

Rufpreis:
1 800 HUF

16503.

Rufpreis:
1 600 HUF

Weöres Sándor 70. születésnapjára. Szerk.: Szederkényi Ervin. Pécs, 1983, Szikra. Marsall László (1933-2013) dedikációjával. Vászonkötésben, jó állapotban.
16504.

Rufpreis:
2 400 HUF

Füzesné Hudák Julianna: Kner Nyomdaipari Múzeum. Gyomaendrőd, 1997, Kner. Kiadói papírkötés.
16505.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kóka Rozália: Egy asszon két vétkecskéje. Bukovinai székely gyimesi és moldvai csángó népi szerelmes történetek. Eredeti gyűjtések alapján. Horóczi Margit illusztrációival. Bp.,2002, Timp Kft. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.
16506.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mándy Iván: Budapesti legendák. Felvidéki András rajzaival. Bp., 1994, Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatala. Kiadói kartonált papírkötésben. Számozott (16/200) példány!
16507.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kovács Attila: Doktor bácsi meséi. Szabó Pál Kossuth-díjas író előszavával. A címlapot és az illusztrációkat Gábor Éva és Zombori Éva készítették. Bp., 1958, Medicina, 252 p+5 egészoldalas színes illusztrációval. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés.
16508.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szántó György: Hajdutánc I-II. kötet. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés. III. kötet hiányzik.
16509.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Bp.,[1945], Aquincum, 316 p. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a kötéstáblák hiányoznak, a gerince hiányos, a fűzése sérült, laza.
16510.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

A mai világ képe I-IV. kötet. Szerk.: Kornis Gyula, Gratz Gusztáv, Hegedüs Loránt, Schimanek Emil.  I. kötet: Szellemi élet, II. kötet: Politikai élet, III. kötet: Gazdasági élet, IV. kötet: Természettudomány és technika. Bp., é.n., Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Gazdag kép-, térkép-, és ábraanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a I-III. kötetek gerincei a felső részeken kissé sérültek, a gerincek és a könyv sarkai kissé kopottak.
16511.

Rufpreis:
12 000 HUF

16512.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF