Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Müller, Jürgen: Movies of the 30s. Hongkong, Köln, London, (...), Taschen. Kiadói papírkötés, színes és fekete-fehér képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition
16405.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes régi ponyvaregény tétel: Milliók Könyve, Vasárnapi Regények, Színes Regénytár Királyhegyi Pál, Mikes György, Anny Wothe, Lola Stein, stb., 12 db, vegyes állapotban
16406.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vörösmarty Mihály összes munkái. Szerk.: Gyulai Pál. 4. köt. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
16407.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n. [1913], Pesti Napló, Stephaneum nyomása. Kiadói díszített egészvászon kötésben, számos fekete-fehér, illetve színes képpel, belső címlap és egy-két lap kijár.
16408.

Rufpreis:
2 000 HUF

P. Szathmáry Károly: Az emberi mívelődés története. 3. köt.: Új-kor. Bp., 1882, Tettey Nándor. Kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
16409.

Rufpreis:
4 000 HUF

16410.

Rufpreis:
800 HUF

Gvadányi József: Badalai quártélyozás. Budapest-Beregszász, 1999, Minerva Műhely. Reprint kiadás. Kiadói papírkötésben.
16411.

Rufpreis:
800 HUF

(Tildy Zoltán): Árva Péter bosszúja. Bp., é.n., Slyvester Rt., 55 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, szövegközti illusztrációkkal. Tildy Zoltán (1889-1961) református lelkész, Slyvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt. alapító tulajdonosának, későbbi miniszterelnök, majd köztársasági elnöknek a kisregénye.
16412.

Rufpreis:
1 200 HUF

Krausz Tivadar: Hazakutatás. avagy "Krausz elvtárs mi van a fiókban?" 1980-1990. Budapest, 1991, Széphalom Könyvműhely. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!
16413.

Rufpreis:
800 HUF

Wohlfart Zoltán: Az újholdas nyári napforduló pogány kori emlékei Felcsíkon. Kopjafa helyett. Bp., 2005, Magyar Ház Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
16414.

Rufpreis:
1 200 HUF

Prinz Gyula: Európa városai. Pécs - Budapest, 1923, Danubia (Tudományos gyűjtemény 1.). Papírkötésben, jó állapotban.
16415.

Rufpreis:
800 HUF

16416.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF