Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

16429.

Rufpreis:
1 000 HUF

16430.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16431.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16432.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Jean Webster: A kismama. Fordította Nyireő Éva. A szerző rajzaival. Bp., é.n, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, szövegközti rajzokkal illusztrálva.
16433.

Rufpreis:
1 400 HUF

16434.

Rufpreis:
1 200 HUF

16435.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kádár Lajos: Tyúkász Péter. Bp., 1944, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
16436.

Rufpreis:
1 800 HUF

Alexandra Rachmanova: Szerelem, cseka, halál...Egy orosz diáklány naplója. Fordította Benedek Marcell. Halhatatlan könyvek. Bp., é.n., Dante. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, javított gerinccel, de egyébként jó állapotban.
16437.

Rufpreis:
1 200 HUF

Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Bocskay István, Bethlen Gábor, Pázmány Péter, Szenci Molnár Albert, Apáczai Csere János. Bp., 1906, Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
16438.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Nógrády László: A mese. I. kötet. Gyermektanulmányi könyvtár. Bp., 1917, Magyar Gyermektanulmányi Társaság, XI+232+XXXII p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. Felvágatlan példány.
16439.

Rufpreis:
3 000 HUF

16440.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF