Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

16237.

Rufpreis:
1 200 HUF

16238.

Rufpreis:
1 200 HUF

16239.

Rufpreis:
1 200 HUF

16240.

Rufpreis:
800 HUF

Rigócsőr Király. Rónay György fordítása. Gisela és Peter Nitzsche rajzaival. Grimm. Niederwiesa, 1970, Verlag Karl Nitzsche.(Készült a Móra Kiadó, Bp. gondozásában.) Kiadói illusztrált papírkötés, kopottas, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
16241.

Rufpreis:
800 HUF

16242.

Rufpreis:
1 800 HUF

16243.

Rufpreis:
3 000 HUF

Yesudian, Selva Raja: Jóga és az európai önnevelés. Hozzá tartozik: vitéz Neszthyné Haich Erzsébet: Néhány szó a mágiáról [Bp.] 1943. Urbányi ny. 45 l. Fűzve, feliratos, kiadói papírborítóban jó állapotban.
16244.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tersánszky J(ózsi) Jenő: Kakuk Marci Regény 1 - 2 kötet Bp. 1942. Magyar Élet. Első teljes kiadás! Kiadói kartonálásban, illusztrált borítékban
16245.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Thesaurus anecdoton hungarorum. III. kötet. Bp., é.n. Singer. Korabeli egészvászon kötésben. Volt könyvtári példány.
16246.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Thesaurus anecdoton hungarorum. I. kötet. Bp., é.n. Singer. Korabeli egészvászon kötésben. Volt könyvtári példány.
16247.

Rufpreis:
2 000 HUF

Luigi Pirandello: Az ezerarcú ember. Bp., é.n. Franklin. Illusztrált, jó állapotú papírkötésben.
16248.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF