Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Endrődi Béla: Krampusz-könyv. Írta és rajzolta Endrődi Béla. Bp., 1990, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, a borító sarkain, és a gerincén kopottas.
16225.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16226.

Rufpreis:
3 000 HUF

16227.

Rufpreis:
4 000 HUF

16228.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

16229.

Rufpreis:
3 000 HUF

16230.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16231.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gyulai Pál: Apróbb gyermek-mesék. Eredeti magyar gyermekmesék. Dalok és verses mesék. Szemlér Mihály illusztrációival. Bp.,(1894), Eggenberger, 3-155 p. Első kiadás.(?) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, a borítón névbejegyzéssel, a címlap és a 134-139. oldalak hiányoznak, a lapok egy része sérült, szakadt, hiányos (25/26., 31/32.,35/36., 39/40., 61/62.,67-70.,85-86.,91/92.,93/94.,95/96.,139/140.,145/146.,155. oldalak.)
16232.

Rufpreis:
2 000 HUF

16233.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 3 db:  Kriza János: A csókalányok. Az illusztrációkat Orosz János készítette. Bp.,1982,Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.  Vidor Miklós: Sárkányok alkonya. Bp.,1975, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Székely Tündérország. Székely népmesék és mondák. Debrecen,(2001),TKK. Kiadói kartonált papírkötés, hiányzó címlappal.
16234.

Rufpreis:
1 200 HUF

16235.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: Ablak-Zsiráf. Képes gyermeklexikon. Rajzolta Szecskó Tamás. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
16236.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF