Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Forró Pál: Társasutazás. Bp. (é.n.) Kisgörgényi Bartha Ferenc kiadása. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban.
16249.

Rufpreis:
1 000 HUF

Déry Tibor: Niki. Egy kutya története. Első kiadás! Bp. 1956. Magvető 168p. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval
16250.

Rufpreis:
1 600 HUF

16251.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

E. M. de Vogüé: Az orosz regény I-II. Fordította Huszár Imre. Bp., 1908, MTA. Kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban.
16252.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rácz Lajos: Rousseau J. J. élete és művei. I-II. Bp., 1928, MTA. 298+292 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászonkötésben. Szép állapotban.
16253.

Rufpreis:
2 000 HUF

Taine Hippolit Adolf: Az angol irodalom története I-III. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1881-1885, MTA. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban
16254.

Rufpreis:
1 000 HUF

Raleigh Walter: Shakespeare. Bp., 1909. MTA Könyvkiadó Egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban
16255.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hornyánszky Gyula: A görög felvilágosodás tudománya. Hippokrates. Bp., 1910, MTA. Papírkötésben, megviselt, széteső állapotban.
16256.

Rufpreis:
1 600 HUF

Alessandro Pavolini: Toscanai felhő. (A címlapon: Toszkánai felhők.) Fordította: Aradi Zsolt. Bp.,é.n, Stádium. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, de alapvetően jó állapotban.
16257.

Rufpreis:
1 000 HUF

16258.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nagy Endre: A kabaré regénye. Írta és illusztrálta Nagy Endre. Bp., [1935], Nyugat. Első kiadás. Kiadói, aranyozott, kissé kopott egészvászon kötésben, foltos.
16259.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szép Ernő: Élet, halál. Bp., 1916, Dick Manó. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel, kissé szakadt papírborítóval, a kötése sérült, és hibás, az első 32 oldal meglazult, részben kijár, 33-80. oldalak a 130-131. oldalak között találhatók a könyvben, 33-80. oldalak kijárnak. A borító illusztrációja Falus Elek (1884-1950) munkája.
16260.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF