A Zola összes művei 14 kötete: A föld 1-2.; A föld 3-4.; Pascal orvos 1-2.; Pascal orvos 3., Álom; Az összeomlás 1-2.; Az összeomlás 3-4.; Högyek öröme 1-2.; Hölgyek öröme 3., Nantas; Germinal 1-2.; Germinal 3., Chabre úr osztrigái; Nana 1-2.; Nana 3., Az emberirtó 1.; Az emebrirtó 2-3.; Szerelem 1-2. Bp., Gutenberg. Kissé kopott, díszes vászonkötésben.
A Tolsztoj összes regényei és elbeszélései 12 kötete: Anna Karenina 1-2.; Anna Karenina 3-4.; Ifjúságom regénye 1-2.; Ifjúságom regénye 3.; Családi boldogság; Feltámadás 1-2.; Feltámadás 3-4.; A Kreutzer-szonáta; Szevasztopol; A két husza, Az élő holttest; Iljics Iván halála; Hadzsi Murat; Úr és szolga, A sötétség hatalma. Bp., Gutenberg. Kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Meyers Großes Konversations-Lexikon 1-22. kötet. Leipzig-Wien, 1907-1910, Bibliographisches Institut. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, változó állapotban, a gerincek és a borítók kopottasak, az 1. és 21. kötet gerince kissé sérült, német nyelven./ Half-leather-binding, with gilded spine, with spotty spines and covers, in German language.
Gaal Mózes: Hősök regéje. Első rész: Achilles haragja. Második rész: A bujdosó király. Egy kötetben. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1927], Singer és Wolfner. Két színes egészoldalas címképpel, egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kis folttal az elülső kötéstáblán.
Közel 100 darabos dedikált könyv-gyűjtemény. Magyar költők és írók 1945-2000 között megjelent kötetei, mind dedikálva. Mind különböző. Érdemes megnézni!
Sulyok Imre: A tábortűz-könyve. A Leventeegyesületek Országos Központja megbizásából írta és összeállította: Sulyok Imre. Bp., é.n., Attila-nyomda. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopottas gerinccel, M. Kir. I. honvéd hadtest Műegyetemi levente parancsnokság pecsétjével.