Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

16153.

Rufpreis:
6 000 HUF

A Tolsztoj összes regényei és elbeszélései 12 kötete: Anna Karenina 1-2.; Anna Karenina 3-4.; Ifjúságom regénye 1-2.; Ifjúságom regénye 3.; Családi boldogság; Feltámadás 1-2.; Feltámadás 3-4.; A Kreutzer-szonáta; Szevasztopol; A két husza, Az élő holttest; Iljics Iván halála; Hadzsi Murat; Úr és szolga, A sötétség hatalma. Bp., Gutenberg. Kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban.
16154.

Rufpreis:
5 000 HUF

16155.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Szabó Dezső: Napló és elbeszélések. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói papírkötésben, viseltes állapotban.
16156.

Rufpreis:
3 000 HUF

16157.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

id. Dumas Sándor: Gróf Monte Cristo. 1-4. kötet,  É.n., Singer és Wolfner. Kissé viseltes kiadói, színes, illusztrált félvászon kötésben, jó állapotban
16158.

Rufpreis:
3 000 HUF

16159.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Thesaurus anecdoton hungarorum. IV. kötet. Bp., é.n. Singer. Korabeli egészvászon kötésben.
16160.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Közel 100 darabos dedikált könyv-gyűjtemény. Magyar költők és írók 1945-2000 között megjelent kötetei, mind dedikálva. Mind különböző. Érdemes megnézni!
16161.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

16162.

Rufpreis:
5 000 HUF

16163.

Rufpreis:
4 000 HUF

Babits Mihály: Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., 1911, Nyugat, 104+6 p. Átkötött félvászon-kötés.
16164.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF