Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Mikszáth Kálmán: Beszélő köntös, A lohinai fű. Bp., 1893, Révai. Érdekes ex librisszel. Gazdagon díszített Gottermayer vászonkötésben
16141.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar asszonyok lexikona. Összeáll.: Bozzay Margit. Bp., 1931. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16142.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tatay Sándor: Húshagyókedd. Bp.,é.n.,Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon-kötés. A szerző által dedikált, dátumozva (1943 Könyvnap.)
16143.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vérző Magyarország. Magyar írók Magyarország területéért. Szerk.: Kosztolányi Dezső. Jeges Ernő illusztrációival. Budapest, é.n. [1920], Pallas, 236 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, valamint egy kihajtható térképpel illusztrálva. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója szakadozott, foltos, hátsó borítón ceruzás jegyzetekkel.
16144.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II. kötet. Darabokra szaggattatol. (Erdélyi történet I.). Bp., 1940, Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopásokkal a borítón, gerincen, de alapvetően jó állapotban.
16145.

Rufpreis:
4 000 HUF

16146.

Rufpreis:
6 000 HUF

16147.

Rufpreis:
6 000 HUF

48 db jó állapotú kötet a Szent István könyvek sorozatból.  Vallástörténet, filozófia, társadalomtudomány, irodalomtudomány témakörökben. Budapest, 1924-1938. Szent István Társulat kiadása Stephaneum nyomda. Kiadói papírborítóban
16148.

Rufpreis:
8 000 HUF
13

Dr. Zoltvány Irén: Erotika és irodalom. Szent István Könyvek 20. Bp., 1924, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
16149.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Rusznyák Gyula: Faluvédelem. (A falu társadalmi problémái). Szent István Könyvek 120. Bp., 1935, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
16150.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gyulai Pál: Nők a tükör előtt. Feszty Árpád rajzaival. Bp., 1888, Franklin. Harmadik kiadás. Korabeli festett aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, és gerinccel, jó állapotban.
16151.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Martin von Cochem]: Guldener Himmels - Schlüssel. Oder, Sehr kräfftiges, nutzliches und tröstliches Gebett - Buch, zu Erlösung der lieben Seelen deß Fegfeuers. München-Mindelheim, 1741, Gregor Fuirer. 12 db egészoldalas fametszettel illusztrálva. Korabeli bőrkötésben, rossz, hiányos, széteső állapotban.
16152.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF