Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Erdélyi Béla költeményei. Bp., 1896, Pfeifer Ferdinánd kiadása. Kiadó festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, és gerinccel, a borító hátsó táblájának felső sarka kissé viseltes, aranyozott lapélekkel. A szerző által dedikált.
16165.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fazekas Mihály : Ludas Matyi. Egy eredeti magyar rege négy levonásban. Bp., 1928, Uránia (Aczél Testvérek), 20 p. Kiadói papírkötés.
16166.

Rufpreis:
2 000 HUF

16167.

Rufpreis:
4 000 HUF

Harsányi Lajos: Az elragadott herceg. Szent Imre herceg életregénye. Serédi Jusztinián bevezetőjével. Jaschik Álmos borítójával, képeivel, és könyvdíszeivel illusztrálva. Budapest,1930,Hornyánszky V. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
16168.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szinnyei Ferenc: Novella- és regényirodalmunk az abszolutizmus korának elején I-II. Bp., 1929, MTA. Félvászon kötés, jó állapotban.
16169.

Rufpreis:
3 000 HUF

Michaux, Henri: Eredetmesék. Gaál József rajzaival. Fordította: Juhász Katalin. Bp., 2007, Arcus-Orpheusz. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (300/290) a rajzoló által aláírt példány.
16170.

Rufpreis:
3 000 HUF

Örkény István: Nehéz napok. Bp., 1957, Hírlapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16171.

Rufpreis:
1 200 HUF

Királyhegyi Pál: A ház közbeszól. Bp., 1957, Hírlapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16172.

Rufpreis:
1 200 HUF

Latyi-Matyi a furfangos cukrászinas. Versek: Békeffy István. Írta: Pintér Zoltán. Fényképek: Angelo. Bp., é. n., Fővárosi Könyvkiadó. Kopottas kiadói kartonált papírkötésben, javított gerinccel.
16173.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kassák Lajos: Tisztaság könyve. Reprint kiadás, kísérőtanulmánnyal, papírtokban, jó állapotban.
16174.

Rufpreis:
1 400 HUF

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben,
16175.

Rufpreis:
3 000 HUF

Stanislaw Lem: A legyőzhetetlen, Az Úr hangja, Éden, Solaris, Magellán felhő.Összesen 5 db Sci-fi Lem könyv. Jó  állapotban.
16176.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF