Erdélyi Béla költeményei. Bp., 1896, Pfeifer Ferdinánd kiadása. Kiadó festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, és gerinccel, a borító hátsó táblájának felső sarka kissé viseltes, aranyozott lapélekkel. A szerző által dedikált.
Nagymihály Sándor: A nemzet csalogánya I-II. Blaha Lujza életregénye Herczeg Ferenc, Móricz Zsigmond, Márai Sándor, Hunyady Sándor, Farkas Imre és Szendy Károly emléksoraival. Bp.,(1926), Helikon. Kiadói, népies motívumokkal díszített, egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, gazdag fekete-fehér és színes illusztrációkkal, melléklet nélkül. Jó állapotban.
Harsányi Lajos: Az elragadott herceg. Szent Imre herceg életregénye. Serédi Jusztinián bevezetőjével. Jaschik Álmos borítójával, képeivel, és könyvdíszeivel illusztrálva. Budapest,1930,Hornyánszky V. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben,