Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Kármán József művei II. kötet. (Vegyes iratok levelezések.) Kiadja: Abafi Lajos. Nemzeti Könyvtár XIII. kötet. Bp., 1880, Aigner Lajos, Wilckens F.C. és Fia-ny. Átkötött félvászon-kötés.
16261.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szász Károly: Salamon. Bp., 1878, Ráth Mór. Átkötött félvászon-kötés.
16262.

Rufpreis:
1 800 HUF

Luís Vaz de Camoes (cca 1524/1525-1580): Camoens Luziádája. Fordította: Greguss Gyula. Bp., 1874, Athenaeum. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
16263.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Czuczor [Gergely] költeményei. I. és III. kötet. Pest, 1858, Heckenast, 226+VIII+4+227 p. Átkötött félvászon-kötés, az I. kötet hiányos, a címkép, a címlap a XXVIII oldal hiányzik.
16264.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, megviselt állapotban. kissé kopottas, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel a 32-33. oldalaknál. A szerző által dedikált!
16265.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szécsi Ferenc: Hivatalos és köznapi nyelvünk magyartalanságai. +Új magyar szavak szótára. Harmadik kiadás. Bp.,[1942], Szerzői kiadás, Antiqua-ny.,64+32 p. Átkötött korabeli félvászon-kötés. A két mű egybekötve, az első címlapján a szerző dedikációjával, dátumozva.
16266.

Rufpreis:
1 200 HUF

Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Gergely Tibor rajzaival. Bp., é.n., Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, néhány foltos lappal, hiányzó hátsó szennylappal.
16267.

Rufpreis:
1 800 HUF

Stefan Zweig: Verlaine. Fordította: Bálint Lajos. Verlaine válogatott versei. Összeállította: Vas István. Fordították: Ady Endre, Babits Mihály, Szabó Lőrinc, Tóth Árpád és mások. Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó Kft. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos szennylapokkal, és előzéklapokkal.
16268.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Effel, Jean: Ádám és Éva szerelme. 1-2. köt. Bratislava, 1968, Epocha. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16269.

Rufpreis:
5 000 HUF

Juba Ferenc: A magyar tengeri hajózás őstörténeti vonatkozásai. Bécs, 1982, szerzői. Papírkötésben, jó állapotban.
16270.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eason, Cassandra: A tarot alapjai. Bp., 2000, Édesvíz. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16271.

Rufpreis:
800 HUF

Németh László: Széchenyi. Dráma négy felvonásban. Bp., [1946], Misztótfalusi (Németh László Színháza 1.). Első kiadás! Papírkötésben, jó állapotban.
16272.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF