Kármán József művei II. kötet. (Vegyes iratok levelezések.) Kiadja: Abafi Lajos. Nemzeti Könyvtár XIII. kötet. Bp., 1880, Aigner Lajos, Wilckens F.C. és Fia-ny. Átkötött félvászon-kötés.
Czuczor [Gergely] költeményei. I. és III. kötet. Pest, 1858, Heckenast, 226+VIII+4+227 p. Átkötött félvászon-kötés, az I. kötet hiányos, a címkép, a címlap a XXVIII oldal hiányzik.
Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, megviselt állapotban. kissé kopottas, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel a 32-33. oldalaknál. A szerző által dedikált!
Szécsi Ferenc: Hivatalos és köznapi nyelvünk magyartalanságai. +Új magyar szavak szótára. Harmadik kiadás. Bp.,[1942], Szerzői kiadás, Antiqua-ny.,64+32 p. Átkötött korabeli félvászon-kötés. A két mű egybekötve, az első címlapján a szerző dedikációjával, dátumozva.
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Gergely Tibor rajzaival. Bp., é.n., Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, néhány foltos lappal, hiányzó hátsó szennylappal.
Stefan Zweig: Verlaine. Fordította: Bálint Lajos. Verlaine válogatott versei. Összeállította: Vas István. Fordították: Ady Endre, Babits Mihály, Szabó Lőrinc, Tóth Árpád és mások. Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó Kft. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos szennylapokkal, és előzéklapokkal.