https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kollár Lajos: Műanyagok fogászati alkalmazása. Bp., 1959, Medicina. Papírkötésben, jó állapotban.
1
16273.

Kollár Lajos: Műanyagok fogászati alkalmazása. Bp., 1959, Medicina. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kúnos Ignác: Mosolygó Napkelet. Hodzsa-strófák, török tréfák. Bp., [1930], Szőllősi Zsigmond. Papírkötésben, jó állapotban.
1
16274.

Kúnos Ignác: Mosolygó Napkelet. Hodzsa-strófák, török tréfák. Bp., [1930], Szőllősi Zsigmond. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja. Bp., 1905, Korvin Testvérek - ny. Kiadói, festett díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben, dízses szennylapokkal, szecesziós lapszéli dízsekkel, Vaszary János, Poll Hugó, Thorma János, Bihari Sándor, Szikszay Ferenc, Fényes Adolf, Tolnay Ákos és mások egészoldalas képeivel illusztrálva, széteső állapotban de kompletten
1
16275.

A Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja. Bp., 1905, Korvin Testvérek - ny. Kiadói, festett díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben, dízses szennylapokkal, szecesziós lapszéli dízsekkel, Vaszary János, Poll Hugó, Thorma János, Bihari Sándor, Szikszay Ferenc, Fényes Adolf, Tolnay Ákos és mások egészoldalas képeivel illusztrálva, széteső állapotban de kompletten

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikszáth Kálmán: A gyerekek. Bp., é.n., Révai-kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1
16276.

Mikszáth Kálmán: A gyerekek. Bp., é.n., Révai-kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. Budapest, é.n., Légrády, 125+1+161+1 p. Kiadói szecessziós félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
1
16277.

Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. Budapest, é.n., Légrády, 125+1+161+1 p. Kiadói szecessziós félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csoóri Sándor: Nappali hold. Bp., 1991. Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
16278.

Csoóri Sándor: Nappali hold. Bp., 1991. Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Blahó András-Prandler Árpád: Nemzetközi szervezetek és intézmények. 2001, Aula. Kiadói kartonált kötés, grafitceruzás aláhúzásokkal, egyébként jó állapotban.
1
16279.

Blahó András-Prandler Árpád: Nemzetközi szervezetek és intézmények. 2001, Aula. Kiadói kartonált kötés, grafitceruzás aláhúzásokkal, egyébként jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Az Érdekes Újság Dekameronja 3. kötet. Szerk.: Kabos Ede. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, szakadt elülső szennylappal.
1
16280.

Az Érdekes Újság Dekameronja 3. kötet. Szerk.: Kabos Ede. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, szakadt elülső szennylappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyomdaipari enciklopédia. Szerk.: Dr. Gara Miklós. Osiris Kézikönyvek. Bp., 2001, Osiris. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1
16281.

Nyomdaipari enciklopédia. Szerk.: Dr. Gara Miklós. Osiris Kézikönyvek. Bp., 2001, Osiris. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
E. Permjak: Nem nehéz a választás. A szerző és fiatal barátai kalandos utazása a mesterségek birodalmában. Fordította Botos Imre. Bp., (1948), Új Magyar Könyvkiadó. Számos szöveg illusztrációval. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel.
1
16282.

E. Permjak: Nem nehéz a választás. A szerző és fiatal barátai kalandos utazása a mesterségek birodalmában. Fordította Botos Imre. Bp., (1948), Új Magyar Könyvkiadó. Számos szöveg illusztrációval. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Teronovszky Ferenc: Nemzetközi menedzsment európai szemmel. Bp., 2004, Szókratész Külgazdasági Akadémia. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
16283.

Dr. Teronovszky Ferenc: Nemzetközi menedzsment európai szemmel. Bp., 2004, Szókratész Külgazdasági Akadémia. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. és II. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes); II. sorozat, 1-12. füzet. (1. és 10. hiányzik) Gyoma, 1921-1922. Kner Izidor ny. Folio. Félvászon kötésben, egyik gerinc kissé szakadt, egy kötet kissé vízfoltos, egyébként jó állapotban.  Csak 600 pld.!
1
16284.

Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. és II. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes); II. sorozat, 1-12. füzet. (1. és 10. hiányzik) Gyoma, 1921-1922. Kner Izidor ny. Folio. Félvászon kötésben, egyik gerinc kissé szakadt, egy kötet kissé vízfoltos, egyébként jó állapotban. Csak 600 pld.!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse