3 db könyv: Nemes Nagy Ágnes összegyűjtött versei (1995); Pilinszky János: Széppróza (1996); Pilinszky János összegyűjtött levelei (1997). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
2 db Star Wars-könyv: Salvatore, R. A.: A klónok támadása. Bp., 2002, Aquila; Stover, Matthew: A Sith-ek bosszúja. Bp., 2005, Aquila. Papírkötésben, jó állapotban. + Haich Erzsébet: A jóga királyi útja. Bp., 2005, Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Ez a Bókay, úgy látszik, intelligens ember! Egy jeles orvos a régi Pestről. Szerk.: Buza Péter. Bp., 2003, Száz Magyar Falu Könyvesháza. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Vegyes könyv tétel: Vladár Gábor: Visszaemlékezéseim (1997); Bíró Zoltán: Saját út (1998); Kovács Ernő: Elvégeztetett (1992); Tamási Áron: Szűzmáriás királyfi; Zöld ág (2000); Püski SÁndor: Könyves sors - magyar sors (2002). Bp., Püski. Papír- ill. vászonkötésben, jó állapotban.
Kazinczy Ferenc versei. Bp., 1895, Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban. + May, Karl: Am Rio de la Plata. Freiburg im Breisgau, é. n., Freidrich Ernst Fehsenfeld. Kopott félvászon kötésben.
3 db Faludy-könyv: Börtönversek (1989); Faludy György összegyűjtött versei (1980); Pokolbeli napjaim után (2000). Példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.