Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Balla Borisz: Niczky növendék. Bp., 1931, Egyetemes Nyomda. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16297.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bölcsics Márta - Csordás Lajos: Budapesti Krúdy-kalauz. Bp., 2002, Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16298.

Rufpreis:
1 400 HUF

3 db könyv: Nemes Nagy Ágnes összegyűjtött versei (1995); Pilinszky János: Széppróza (1996); Pilinszky János összegyűjtött levelei (1997). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16299.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db Star Wars-könyv: Salvatore, R. A.: A klónok támadása. Bp., 2002, Aquila; Stover, Matthew: A Sith-ek bosszúja. Bp., 2005, Aquila. Papírkötésben, jó állapotban. + Haich Erzsébet: A jóga királyi útja. Bp., 2005, Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16300.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Kaiser Ottó: Határtalan irodalom. Bp., 2006, Alexandra. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16301.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ez a Bókay, úgy látszik, intelligens ember! Egy jeles orvos a régi Pestről. Szerk.: Buza Péter. Bp., 2003, Száz Magyar Falu Könyvesháza. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16302.

Rufpreis:
1 200 HUF

Méhely Pál: Vasúti kereskedelmi szolgálat. Bp., 1893, szerzői. Vászonkötésben, jó állapotban.
16303.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes könyv tétel: Vladár Gábor: Visszaemlékezéseim (1997); Bíró Zoltán: Saját út (1998); Kovács Ernő: Elvégeztetett (1992); Tamási Áron: Szűzmáriás királyfi; Zöld ág (2000); Püski SÁndor: Könyves sors - magyar sors (2002). Bp., Püski. Papír- ill. vászonkötésben, jó állapotban.
16304.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

A Karriérek sorozat 3 kötete: Henry Morton Stanley (Bp., 1912); Napoleon (Bp., 1912); Edison (Bp., 1912). Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
16305.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kazinczy Ferenc versei. Bp., 1895, Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban. + May, Karl: Am Rio de la Plata. Freiburg im Breisgau, é. n., Freidrich Ernst Fehsenfeld. Kopott félvászon kötésben.
16306.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

3 db Faludy-könyv: Börtönversek (1989); Faludy György összegyűjtött versei (1980); Pokolbeli napjaim után (2000). Példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
16307.

Rufpreis:
3 000 HUF

Papp Viktor: Beethoven és a magyarok. Bp., 1927, szerzői. Vászonkötésben, jó állapotban.
16308.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF