Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Szepesi György: Gól! Góóóól! 2000 gól!. Bp., 1965, Sport. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötésben.
16393.

Rufpreis:
800 HUF

B. Eötvös József: Beszédei. 1867. április-1870. május. Bp., 1886, Ráth Mór. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzőkkel, márványozott lapélekkel.
16394.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gárdonyi Géza: Veszödelmek más szóval nem matska ugrás ide Amerika se. Göre Gábor tréfás történetek. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben.
16395.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móricz Zsigmond: Forró mezők. Bp., 1929, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
16396.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dombay Hugó: Dombay Hugó Műveiből I. Versek. Nyitra, 1904, Nyitramegyei Ellenőr. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Dombay Hugó (1846-1931) festő, illusztrátor, költő dedikációjával unokaöcsének, ifj. Dombay Hugónak.
16397.

Rufpreis:
1 000 HUF

Latin-magyar zsebszótár. Szerkesztette: Dávid István. Bp., 1899, Lauffer Vilmos kiadása. Kiadói, kissé kopottas félvászon kötésben.
16398.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gogolák Lajos: Pánszlávizmus. 'Kék Könyvek' Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel.
16399.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lafargue Pál: A tőke vallása. Fordította: Illés Artur. Bp., 1919, Magyarországi Szocialista Párt Kiadása. Kiadói paprkötésben.
16400.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nast, Clara: Csöppike az iskolában. Bp., 1930, Nova. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban.
16401.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fox-Sheinwold, Patricia: Too young to die. 1990, Blitz Editzions. Kartonált kötés, jó állapotban / hardback, good condition
16402.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kis könyv tétel (4 db): L'Ame Francaise. 1932.; Dr. Gustavus Thirring: Guide to Budapest. Bp., 1932; Kőhalmi Béla: Családi kis lexikon. Bp., 1942; Blaskó Mária: Ezüstcsokor. Bp., Szívgárda; általában jó állapotban.
16403.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyv tétel-Gergely Márta: Én, Máthé Erzsébet; Kelemen Attila: Kutyás könyv; T. Kovács Hermin: A zöld selyemruha, Eötvös Károly: Magyar alakok; Marlitt: A Schilling-udvarban; Csathó Kálmán: Ezernyolcszázhuszonöt. Andai Ernő: Nyári kaland; Innocent Ernő: Fekete púder; Ifj. Krúdy Gyula: Túry Gida két asszonya. D. Hegyháti Judit: Erdei bál. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
16404.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF