Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Fekete István: Lutra. Szilvásy Nándor rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16381.

Rufpreis:
1 200 HUF

16382.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zánkay Péter: Bridzs. Bp., 1981, Medicina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16383.

Rufpreis:
800 HUF

Kossuth album. h. n., é. n., n. n. Kissé megviselt papírkötésben.
16384.

Rufpreis:
1 600 HUF

16385.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vegyes zenei témájú könyvek, 4 db:  Liszt Ferenc életének regénye. Bp., 1979, Zeneműkiadó. Átkötött egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.  Passuth László: A mantuai herceg muzsikusa. Bp., 1957, Zeneműkiadó. Kiadói félvászon-kötés. Franz Werfel: Verdi. Bp., 1979, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Ambrózy Ágoston: Borostyán. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
16386.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes könyv tétel, 10 db: Dr. Boér Miklós: Az Unam Sanctam Bulla az egyház és az állam viszonyáról; Gépjármű szerkezettani alapismeretek; Pápa településföldrajza; stb., példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
16387.

Rufpreis:
800 HUF

Tesléry Károly - Szegedy Istvánné: A mindennapi élet magán- és hivatalos írásai. Bp., 1943, Tesléry Károly. Papírkötésben, jó állapotban.
16388.

Rufpreis:
1 000 HUF

16389.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tasnádi Éva: Egy vidám nyár története. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1962, Minerva. Kiadói kopottas illusztrált haránt alakú félvászon-kötés.
16390.

Rufpreis:
2 000 HUF

16391.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Mészöly Dezső: Villon és a többiek. Gyulai Líviusz linómetszeteivel. Bp., 1966, Magvető. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3100 példányban. Jó állapotban.
16392.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF