Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

16477.

Rufpreis:
1 000 HUF

Altay Margit: A végzet útjai. Bp., é.n.,Pallas. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, egészoldalas illusztrációkkal.
16478.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16479.

Rufpreis:
1 800 HUF

Verne Gyula: Az úszó város. Az ostrom-záron keresztül! Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált, kopottas egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.
16480.

Rufpreis:
1 600 HUF

16481.

Rufpreis:
4 000 HUF

16482.

Rufpreis:
3 000 HUF

16483.

Rufpreis:
3 000 HUF

16484.

Rufpreis:
5 000 HUF

16485.

Rufpreis:
1 600 HUF

16486.

Rufpreis:
1 000 HUF

16487.

Rufpreis:
3 000 HUF

16488.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF