https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bíró Lajos: 1913. Történelmi színmű három felvonásban. Bíró Lajos könyvei. Bp. 1914, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer N. kötésben. Jó állapotban.
1
16453.

Bíró Lajos: 1913. Történelmi színmű három felvonásban. Bíró Lajos könyvei. Bp. 1914, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer N. kötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Domanovszky Endre: A renaissancekori bölcsézet története. A bölcsészet története IV. kötet. Bp., 1890, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, hiányos gerinccel, és kissé hiányos borítóval, de belül jó állapotban, felvágatlan példány. Első kiadás.
1
16454.

Domanovszky Endre: A renaissancekori bölcsézet története. A bölcsészet története IV. kötet. Bp., 1890, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, hiányos gerinccel, és kissé hiányos borítóval, de belül jó állapotban, felvágatlan példány. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsávolya Zoltán: Noszthy Fuji. Színdarab hat felvonásban Mikszáth Kálmán támogatásával. Bp., 2011, Napkút. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!
1
16455.

Zsávolya Zoltán: Noszthy Fuji. Színdarab hat felvonásban Mikszáth Kálmán támogatásával. Bp., 2011, Napkút. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gárdonyi Géza: Göre Gábor regényei, 6 kötet: Göre Martsa lakodalma. Más esetök is vagynak az könyvbe. Második eresztés. Durbints Sógor. Második eresztés. 15/16., 17/18., 31/32.,33/34., 35/36.,63/64. oldalaknál a lapok javítottak.  A pesti úr. 79/80., 95/96. oldalaknál a lapok javítottak. A Kátsa. A címképnél az oldal javított.  Veszödelmek, más szóval nem matska ugrás ide amerika se. Második eresztés.  Tapasztalatok, vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Harmadik eresztés.  Bp., é.n., Singer és Wolfner. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
1
16456.

Gárdonyi Géza: Göre Gábor regényei, 6 kötet: Göre Martsa lakodalma. Más esetök is vagynak az könyvbe. Második eresztés. Durbints Sógor. Második eresztés. 15/16., 17/18., 31/32.,33/34., 35/36.,63/64. oldalaknál a lapok javítottak. A pesti úr. 79/80., 95/96. oldalaknál a lapok javítottak. A Kátsa. A címképnél az oldal javított. Veszödelmek, más szóval nem matska ugrás ide amerika se. Második eresztés. Tapasztalatok, vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Harmadik eresztés. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikes Kelemen Munkái 2. Törökországi Levelek. Nemzeti Könyvtár. Budapest, 1880, Aigner Lajos. Kiadói egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, márványozott lapélekkel. Töredék kötet. Jó állapotban.
1
16457.

Mikes Kelemen Munkái 2. Törökországi Levelek. Nemzeti Könyvtár. Budapest, 1880, Aigner Lajos. Kiadói egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, márványozott lapélekkel. Töredék kötet. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyulai Pál: Emlékbeszédek. Budapest, 1879, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon kötés. A címlapon, és az előzéklapon tulajdonosi névbejegyzésekkel, sérült gerinccel, kopott borítóval.
1
16458.

Gyulai Pál: Emlékbeszédek. Budapest, 1879, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon kötés. A címlapon, és az előzéklapon tulajdonosi névbejegyzésekkel, sérült gerinccel, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Caylus grófja: Vilmos kocsis históriája. Bp., 1920, Amicus. 80 p. A könyvdíszeket Reiter László rajzolta. Számozott példány. Kiadói illusztrált kartonkötésben, a gerincén papírcsíkkal megerősítve.
1
16459.

Caylus grófja: Vilmos kocsis históriája. Bp., 1920, Amicus. 80 p. A könyvdíszeket Reiter László rajzolta. Számozott példány. Kiadói illusztrált kartonkötésben, a gerincén papírcsíkkal megerősítve.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
E. M. de Vogüé: Az orosz regény I-II. Fordította Huszár Imre. Bp., 1908, MTA. Kiadói egészvászon kötés.
1
16460.

E. M. de Vogüé: Az orosz regény I-II. Fordította Huszár Imre. Bp., 1908, MTA. Kiadói egészvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reader's Digest 700 év remekművei. Kalandozás a komolyzene világában. [2011]. 8 db CD-melléklettel. Bonatatlan csomagolásban, jó állapotban.
1
16461.

Reader's Digest 700 év remekművei. Kalandozás a komolyzene világában. [2011]. 8 db CD-melléklettel. Bonatatlan csomagolásban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból:  Kosáryné Réz Ilona: Nyafka. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadozott gerinccel, ragasztott kötéssel. Kosáryné Réz Lola: Egy méter fehér szalag. Bp., 1941, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel. Farkas Imre: Klára Itáliában. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, szakadozott gerinccel, borítóval.
1
16462.

3 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Kosáryné Réz Ilona: Nyafka. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadozott gerinccel, ragasztott kötéssel. Kosáryné Réz Lola: Egy méter fehér szalag. Bp., 1941, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel. Farkas Imre: Klára Itáliában. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, szakadozott gerinccel, borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Révay József: Ókori író - mai olvasó. Panthenon-tanulmányok 2. Bp., 1942, Panthenon, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kijáró elülső szennylappal, Athenaeum könyvesbolt címkéjével, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
1
16463.

Révay József: Ókori író - mai olvasó. Panthenon-tanulmányok 2. Bp., 1942, Panthenon, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kijáró elülső szennylappal, Athenaeum könyvesbolt címkéjével, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Boross Mihály: Kegyeletek oltára. Boross Mihály munkái I. kötet 1. füzet II. kötet 1. füzet. Pest, 1859, Oszterlamm Károly, 94+102+2 p. Könyvkötői aranyozott egészvászon-kötés, Krausz Ármin könyvkötészetéből (Veszprém), kopottas, foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal, foltos lapokkal, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
1
16464.

Boross Mihály: Kegyeletek oltára. Boross Mihály munkái I. kötet 1. füzet II. kötet 1. füzet. Pest, 1859, Oszterlamm Károly, 94+102+2 p. Könyvkötői aranyozott egészvászon-kötés, Krausz Ármin könyvkötészetéből (Veszprém), kopottas, foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal, foltos lapokkal, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse