Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

16549.

Rufpreis:
1 000 HUF

16550.

Rufpreis:
6 000 HUF

16551.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

16552.

Rufpreis:
6 000 HUF

Eötvös József: Magyarország 1514-ben II-III. kötet. Bp., 1847, Hartleben K. Adolf, 427+355 p. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül szép állapotban. Első kiadás.
16553.

Rufpreis:
8 000 HUF

Galsworthy, John: A Forsyte saga. 1., 4. köt. Bp., 1970, Magyar Könyvklub. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16554.

Rufpreis:
800 HUF

16555.

Rufpreis:
2 800 HUF

16556.

Rufpreis:
1 800 HUF

Noszov három könyve: Hurrá, itt a nyár! Fordította: Kertész Erzsébet. Rogán Ágnes rajzaival. Bp., 1960, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. Jóbarátok. Fordította: Szőllőssy Klára. Pozin rajzaival. Bp.,1953, Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.   Vidám kis család. Fordította: F. Kemény Márta. A belső rajzokat: J. Szemjonov. A fedelet Demjén Zsuzsa rajzolta. Bp.,1955, Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16557.

Rufpreis:
1 800 HUF

Erik Hansen: Az aranyfolyó országa. Leidenfrost Sándor rajzaival. Bp., 1923, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, névbejegyzésekkel.
16558.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versfordítások második gyüjteménye. Bp.. 1948. Egyetemi Ny. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
16559.

Rufpreis:
1 200 HUF

16560.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF