Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 597
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1646884
16645
305
A mai kor vallása. Eszter médium által írta: Névtelen Szellem. Negyedik kiadás. Bp. 1940 Urbányi István. Aranyozott egészvászon kötésben.
1644678
16646
305
Dante Könyvkiadó Emlékkönyve. 1919-1935. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1936, Dante. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé gyűrött szélű borítóval.
1644756
16647
305
Heltai Gáspár: Ponciánus császár históriája. Bp., 1976 Helikon. Bibliofil, sorszámozott facsimile kiadás, modern kiadói nyl kötésben, kis kopásokkal.
1503397
16648
305
1630233
16649
305
Ámon Ágnes: Állatok háborúja. Bp., é. n., Forrás. Kissé megviselt papírkötésben.
1621957
16650
305
Donászy Ferenc: Életünket és vérünket! Regényes történet Mária Terézia korából. Bp., Hungária. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 1621954
16651
305
Bálint Ágnes: Az elvarázsolt egérkisasszony. Biczó András rajzaival. Bp., 1941, Dante. Félvászon kötés, jó állapotban, utólag kiszínezett illusztrációkkal. 1643756
16652
305
Szilágyi György: Komédia nagyban és kicsiben. Bp., é. n., Lapkiadó Vállalat. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.
1630188
16653
305
Pálosy Éva: A hat leány villája. Bp., é. n., Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1629987
16654
305
Jacopo Ortisz utolsó levelei. Bp., 1851, Eisenfels és Emich. Félvászon kötésben, kissé foltos lapokkal.
1630222
16655
305
Schakspeare's dramatische Werke. 3. köt. Stuttgart, 1842. Kissé kopott vászonkötésben.
1629962
16656
305
Fleuron, Sven: Tigrisivadék. Egy macskcsalád története. Bp., é. n., Dante. Kissé elváló papírkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF