Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

A mai kor vallása. Eszter médium által írta: Névtelen Szellem. Negyedik kiadás. Bp. 1940 Urbányi István. Aranyozott egészvászon kötésben.
16645.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dante Könyvkiadó Emlékkönyve. 1919-1935. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1936, Dante. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé gyűrött szélű borítóval.
16646.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heltai Gáspár: Ponciánus császár históriája. Bp., 1976 Helikon. Bibliofil, sorszámozott facsimile kiadás, modern kiadói nyl kötésben, kis kopásokkal.
16647.

Rufpreis:
1 000 HUF

16648.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ámon Ágnes: Állatok háborúja. Bp., é. n., Forrás. Kissé megviselt papírkötésben.
16649.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Donászy Ferenc: Életünket és vérünket! Regényes történet Mária Terézia korából. Bp., Hungária. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16650.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bálint Ágnes: Az elvarázsolt egérkisasszony. Biczó András rajzaival. Bp., 1941, Dante. Félvászon kötés, jó állapotban, utólag kiszínezett illusztrációkkal.
16651.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szilágyi György: Komédia nagyban és kicsiben. Bp., é. n., Lapkiadó Vállalat. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.
16652.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pálosy Éva: A hat leány villája. Bp., é. n., Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16653.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jacopo Ortisz utolsó levelei. Bp., 1851, Eisenfels és Emich. Félvászon kötésben, kissé foltos lapokkal.
16654.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schakspeare's dramatische Werke. 3. köt. Stuttgart, 1842. Kissé kopott vászonkötésben.
16655.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fleuron, Sven: Tigrisivadék. Egy macskcsalád története. Bp., é. n., Dante. Kissé elváló papírkötésben.
16656.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF