https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 597
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1553767
16669
305
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Emilio Salgari: Cserna grófja. Az idegenek légiójában. Gennaro Amato egészoldalas illusztrációival. Fordította Zigány Árpád. Bp., 1911, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, sérült, laza fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1646831
16670
305
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dienes Gedeon (szerk.): Tánctudományi tanulmányok 1963-64. Bp., 1964, Magyar Táncművészetek Bizottsága. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kihajtható melléklettel, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1644768
16671
305
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Franczia-magyar szótár. Pest, 1865. Heckenast. 515p. Korabeli félbőr kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1557073
16672
305
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Radó Antal: Idegen költők albuma. Műfordítások a XIX. század lyrájából. Bp., 1891, Lampel Róbert. Díszes, kicsit megviselt, félig elváló vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1646921
16673
305
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, 1900, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kissé kopott, egy-két lapon foltok.
Das Lot is nicht erreichbar
1646949
16674
305
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Németh László - Szerdai fogadónap. 1-2. köt.[Bp. 1939]. Franklin. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1645774
16675
305
0
4600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Új lexikon I-VI. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben. Teljes! Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas gerinccel, de alapvetően jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1645834
16676
305
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Egy ládányi vegyes könyv. Nagyrészt történelem és vallás témájúak 1645837
16677
305
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai III. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai. Egészoldalas illusztrációkka, Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, rossz állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1645845
16678
305
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Egy láda vegyes könyv, nagyrészt történelem, ismeretterjesztés témakörben
Das Lot is nicht erreichbar
1645972
16679
305
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pogány Gergely szerk.: Világkönyvtár sorozat. Bp., 1910-1912 Révai. 12 kötet a sorozatból. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1646101
16680
305
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes magyar és idegen nyelvű könyv tétel: Klasszikus regénytár 19 kötete, más magyar és külföldi könyvek, összesen 38 db Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse