Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

16669.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dienes Gedeon (szerk.): Tánctudományi tanulmányok 1963-64. Bp., 1964, Magyar Táncművészetek Bizottsága. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kihajtható melléklettel, jó állapotban.
16670.

Rufpreis:
1 800 HUF

Franczia-magyar szótár. Pest, 1865. Heckenast. 515p. Korabeli félbőr kötésben
16671.

Rufpreis:
3 000 HUF

16672.

Rufpreis:
3 000 HUF

Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, 1900, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kissé kopott, egy-két lapon foltok.
16673.

Rufpreis:
1 400 HUF

16674.

Rufpreis:
1 000 HUF

16675.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Egy ládányi vegyes könyv. Nagyrészt történelem és vallás témájúak
16676.

Rufpreis:
1 000 HUF

Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai III. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai. Egészoldalas illusztrációkka, Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, rossz állapotban
16677.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egy láda vegyes könyv, nagyrészt történelem, ismeretterjesztés témakörben
16678.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pogány Gergely szerk.: Világkönyvtár sorozat. Bp., 1910-1912 Révai. 12 kötet a sorozatból. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
16679.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vegyes magyar és idegen nyelvű könyv tétel: Klasszikus regénytár 19 kötete, más magyar és külföldi könyvek, összesen 38 db
16680.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF