Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

2 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Farkas Imre: Vissza napkeletre, Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben. Kosáryné Réz Ilona: Nyafka. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült, hiányzó gerinccel.
16693.

Rufpreis:
3 000 HUF

16694.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdélyi József: Árdeli szép hold. h. n., 2005, Magyar Ház, Kiadói papírkötésben.
16695.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hárs László: Fordított esztendő. Kassovitz Félix rajzaival. Bp., 1958, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16696.

Rufpreis:
800 HUF

Grätzer József: Rébusz. Bp., 1960, Móra. Kiadói illusztrált kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
16697.

Rufpreis:
800 HUF

Többet ésszel, mint erővel. Mesék, tréfák, anekdóták a romániai magyar népköltészetből. Bukarest,1969, Irodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
16698.

Rufpreis:
800 HUF

16699.

Rufpreis:
800 HUF

Tarkőy Miklós: Vasúti díjszabás és tarifapolitika. Bp., 1941, szerzői. Papírkötésben, jó állapotban.
16700.

Rufpreis:
1 800 HUF

Utasítás a magyar vasutakon való mentőszolgálat tárgyában. Bp., 1917, Budapesti Hírlap Nyomdája. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16701.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hésziodosz: Istenek születése / Munkák és napok. Bp., 1974, Magyar Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16702.

Rufpreis:
800 HUF

Gausz Tibor: A jegygyűrűért! Dedikált! Bp., 1941, Korda Rt. Kiadói papírkötés, gerincénél kissé sérült.
16703.

Rufpreis:
2 000 HUF

16704.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF