Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

A Petőfi Társaság költőinek antológiája. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötés.
16597.

Rufpreis:
1 000 HUF

16598.

Rufpreis:
1 000 HUF

16599.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mátyás király tréfái. Öszegyűjtötte: Szép Ernő. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.
16600.

Rufpreis:
800 HUF

16601.

Rufpreis:
2 800 HUF

Krúdy Gyula: Bukfenc. A Kultura Regénytára I. Bp., 1918, Kultura Könyvkiadó Rt. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal. Első kiadás.
16602.

Rufpreis:
1 000 HUF

16603.

Rufpreis:
1 200 HUF

16604.

Rufpreis:
2 000 HUF

16605.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium Rádióelőadásainak sorozata 1929 "A" július-december. "Pátria" Irodalmi Vállalat. Kiadói félvászonkötésben.
16606.

Rufpreis:
2 000 HUF

16607.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

16608.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF