Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Marx Károly: Bérmunka és tőke. Marxizmus-Leninizmus Kis Könyvtára 4. szám. Bp., 1948, Szikra. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
16717.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16718.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16719.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16720.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16721.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16722.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Jókai Mór: Politikai divatok I-III. Szépirodalmi Könyvtár. Bp.,1907, Franklin. Hatodik kiadás. Kiadói kopottas félvászon-kötés, egy kijáró lappal.
16723.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemzeti Színház 1941. Budapest, 1942, Nemzeti Színház Igazgatósága, 430 p.Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. Az elején Horthy Miklós fotóval.
16724.

Rufpreis:
1 600 HUF

Schmidt József: A nyelv és a nyelvek. Bp., 1923, Athenaeum. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16725.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF