Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 597
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1631522
16717
305
100
Marx Károly: Bérmunka és tőke. Marxizmus-Leninizmus Kis Könyvtára 4. szám. Bp., 1948, Szikra. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. 1630361
16718
305
100
Várkonyi Mihály: Legenda a vonaton. Bp.,1968, Kozmosz. Kiadói papírkötés, deformálódott gerinccel.
1247445
16719
305
100
Országos Építésügyi Szabályzat. IV. kötet. Építési előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel
1246593
16720
305
100
Dora Lee-Delisle: The interesting system: English for foreign students. Bp., 1946, Méliusz. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1341163
16721
305
100
Friedrich Pogt, Mar Roch: Geschichte der Deutschen Literatur. Leipzig und Wien, 1919, Bibliographisches Institut. Első kötet. Kiadói félvászon kötésben. 1243395
16722
305
100
Oeuvres de Jean Racine. Précédées d'une notice sur sa vie et sas oeuvrages par L. S. Auger. Paris, 1853, Furne et Ce. Modern félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecsétekkel. 1631729
16723
305
Jókai Mór: Politikai divatok I-III. Szépirodalmi Könyvtár. Bp.,1907, Franklin. Hatodik kiadás. Kiadói kopottas félvászon-kötés, egy kijáró lappal.
1633917
16724
305
Nemzeti Színház 1941. Budapest, 1942, Nemzeti Színház Igazgatósága, 430 p.Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. Az elején Horthy Miklós fotóval.
1647098
16725
305
Schmidt József: A nyelv és a nyelvek. Bp., 1923, Athenaeum. Félvászon kötésben, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF