https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas gerinccel, de egyébként jó állapotban.
1
16525.

Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas gerinccel, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szász Károly kisebb műfordításai III. kötet. Német,francia, angol s vegyes költők. Bp., 1873, Ráth Mór, VII+361+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,aranyozott lapélekkel, a borító alsó sarkai kissé kopottas, kissé fakó, kissé sérült  gerinccel, az elülső és hátsó előzéklapokon  bereagasztott címkékkel.
1
16526.

Szász Károly kisebb műfordításai III. kötet. Német,francia, angol s vegyes költők. Bp., 1873, Ráth Mór, VII+361+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,aranyozott lapélekkel, a borító alsó sarkai kissé kopottas, kissé fakó, kissé sérült gerinccel, az elülső és hátsó előzéklapokon bereagasztott címkékkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rudnyánszky Gyula (1858-1913): Rudnyánszky Gyula Új Költeményei 1894-1904. Debrecen, 1904, Csokonai-nyomda. (Ruzicska Gyula és Társa.). Kiadói festett, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel, Dávidházy Kálmán féle kötés, szecessziós lapteteji díszekkel, kissé viseltes gerinccel, egy oldal és a címlap kijár, a címlap után ceruzás bejegyzéssel.
1
16527.

Rudnyánszky Gyula (1858-1913): Rudnyánszky Gyula Új Költeményei 1894-1904. Debrecen, 1904, Csokonai-nyomda. (Ruzicska Gyula és Társa.). Kiadói festett, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel, Dávidházy Kálmán féle kötés, szecessziós lapteteji díszekkel, kissé viseltes gerinccel, egy oldal és a címlap kijár, a címlap után ceruzás bejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikszáth Kálmán: Prakovszky, a siket kovács. A körtvélyesi csíny. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, megviselt állapotban, a borító és a gerinc kopott, foltos, az elülső szennylap belsején ceruzás firka, a hátsó szennylap hiányzik, a címlapon ajándékozási sorokkal.
1
16528.

Mikszáth Kálmán: Prakovszky, a siket kovács. A körtvélyesi csíny. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, megviselt állapotban, a borító és a gerinc kopott, foltos, az elülső szennylap belsején ceruzás firka, a hátsó szennylap hiányzik, a címlapon ajándékozási sorokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikszáth Kálmán: Uj Zrinyiász. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon  kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A borítója némileg kopott, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
16529.

Mikszáth Kálmán: Uj Zrinyiász. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A borítója némileg kopott, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikszáth Kálmán: Galamb a kalitkában. Az eladó birtok. Páva a varjúval. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, megviselt állapotban, a borító és a gerinc kopott, foltos, az elülső szennylapon ceruzás firka, a címlap foltos, a hátsó szennylap hiányzik.
1
16530.

Mikszáth Kálmán: Galamb a kalitkában. Az eladó birtok. Páva a varjúval. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, megviselt állapotban, a borító és a gerinc kopott, foltos, az elülső szennylapon ceruzás firka, a címlap foltos, a hátsó szennylap hiányzik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Híres asszonyok. Vázlatok a világtörténet nevezetes nőalajairól. Bp., 1900, Franklin-Társulat, XV+348+4 p. Modern műbőr-kötés, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, aranyozott lapélekkel. Jó állapotban.
1
16531.

Híres asszonyok. Vázlatok a világtörténet nevezetes nőalajairól. Bp., 1900, Franklin-Társulat, XV+348+4 p. Modern műbőr-kötés, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, aranyozott lapélekkel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
B. Csűrös Emilia: Hadik András népe. Györgyfi György rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban. Ritka!
1
16532.

B. Csűrös Emilia: Hadik András népe. Györgyfi György rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Váczy János: Tompa Mihály életrajza. Bp., 1913, MTA, Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1
16533.

Váczy János: Tompa Mihály életrajza. Bp., 1913, MTA, Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Illés Endre: Izabella és testvérei. Budapest, 1978, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával.
1
16534.

Illés Endre: Izabella és testvérei. Budapest, 1978, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Komlós Aladár: Írók és elvek. Irodalmi tanulmányok. Bp., 1937, Nyugat. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
1
16535.

Komlós Aladár: Írók és elvek. Irodalmi tanulmányok. Bp., 1937, Nyugat. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás!  Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
1
16536.

Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse