Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Günter Grass: Ráklépésben. Fordította: Magyar István. Bp., 2004, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16513.

Rufpreis:
1 000 HUF

16514.

Rufpreis:
800 HUF

Székelyek a költők dalaiban Összegyűjtötte Havadi Mihály Gábor Előszóval ell.: Benedek Elek Bp. é.n. Lampel. VII, 275 l.  Fűzve, korabeli kötése elvált, újrakötésre szorul, lapok jó állapotban.
16515.

Rufpreis:
1 000 HUF

16516.

Rufpreis:
1 000 HUF

Acsády Károly: Párizsi tánc. Dedikált! Bp., 1943. Lux. Kiadói félvászon kötésben.
16517.

Rufpreis:
1 400 HUF

Boldizsár Iván: Nagy idők kis lexikonja. Bp.,(1942), Franklin. Kiadói papír-kötés.
16518.

Rufpreis:
1 000 HUF

16519.

Rufpreis:
2 000 HUF

Arany Koszorú. Arany János költeményeiből. Születése századik évfordulójának ünnepére. Bp., 1917, Franklin. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
16520.

Rufpreis:
1 600 HUF

Isaák Mártha: Bilincsek. Bp., é.n., Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
16521.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mark Twain: Tamás úrfi léghajón (Tom Sawyer abroad.) Elbeszéli Huck Finn. Fordította Halász Gyula. Pólya Tibor (1886-1937) grafikus rajzaival. A borító illusztrációja Radó György (1907-) grafikus munkája. Bp., é.n., Athenaeum, 173 p. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés, egészoldalas illusztrációkkal.
16522.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16523.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16524.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF