https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tóth Kálmán (1831-1881): Tóh Kálmán költeményei. Kiadta Nagy Ignác. Pest, 1854, Beimel J. és Kozma Vazul, 1 t.+184+6 p. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Tóth Kálmán költő, dráma- és újságíró, politikus, MTA tag verseskötete. Ritka! Első kiadás.
1
16489.

Tóth Kálmán (1831-1881): Tóh Kálmán költeményei. Kiadta Nagy Ignác. Pest, 1854, Beimel J. és Kozma Vazul, 1 t.+184+6 p. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Tóth Kálmán költő, dráma- és újságíró, politikus, MTA tag verseskötete. Ritka! Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany János és Petőfi Sándor levelezése. Bp., 1894, Ráth Mór, XVI+221+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, aláhúzásokkal. Első kiadás.
1
16490.

Arany János és Petőfi Sándor levelezése. Bp., 1894, Ráth Mór, XVI+221+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, aláhúzásokkal. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molnár Ferenc:Kis hármaskönyv I., és III. kötet. Elbeszélések. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, és gerinccel, az első kötet elülső előzéklapja lyukas.
1
16491.

Molnár Ferenc:Kis hármaskönyv I., és III. kötet. Elbeszélések. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, és gerinccel, az első kötet elülső előzéklapja lyukas.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Füry Lajos: Rio Seco. San Francisco, 1971, Hídfő Baráti Köre. Kiadói félvászon-kötés. A szerző által dedikált!
1
16492.

Füry Lajos: Rio Seco. San Francisco, 1971, Hídfő Baráti Köre. Kiadói félvászon-kötés. A szerző által dedikált!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karinthy Frigyes: Notesz. Bp., 1992, Sós antikvárium. Reprint! Papírkötésben, jó állapotban.
1
16493.

Karinthy Frigyes: Notesz. Bp., 1992, Sós antikvárium. Reprint! Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csete Ildikó: Vonzódás és választás. Keszthely, 2004, Zeigler Nyomda. Készült 1200 példányban. Papírkötésben, jó állapotban.
1
16494.

Csete Ildikó: Vonzódás és választás. Keszthely, 2004, Zeigler Nyomda. Készült 1200 példányban. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jancsó Miklós: Uccu, megérett a meggy. Bp., 2006, Ferencvárosi Művelődési Központ. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
16495.

Jancsó Miklós: Uccu, megérett a meggy. Bp., 2006, Ferencvárosi Művelődési Központ. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Christian Morgernstern: Akasztófa-énekek. Válogatta Katona Tamás. Illusztrálta Kaján Tibor. Az utószót írta Lore Kaim-Kloock. Bp., 1965, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötésben. Számozott példány (1500/525.) példány.
1
16496.

Christian Morgernstern: Akasztófa-énekek. Válogatta Katona Tamás. Illusztrálta Kaján Tibor. Az utószót írta Lore Kaim-Kloock. Bp., 1965, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötésben. Számozott példány (1500/525.) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Chamisso: Peter Schlemihl különös története. Fordította és az utószót írta Túróczi-Trostler József. Emil Preetorius grafikusművész illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötésben. Számozott példány (1100/615.) példány.
1
16497.

Chamisso: Peter Schlemihl különös története. Fordította és az utószót írta Túróczi-Trostler József. Emil Preetorius grafikusművész illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötésben. Számozott példány (1100/615.) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Charles Perrault: Mesék. Illusztrálta K. Lukáts Kató. Bp., 1965, Magyar Helikon. Színes egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészbőr-kötésben. Számozott példány (700/155.) példány.
1
16498.

Charles Perrault: Mesék. Illusztrálta K. Lukáts Kató. Bp., 1965, Magyar Helikon. Színes egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészbőr-kötésben. Számozott példány (700/155.) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lu Hszin: Vadfüvek. Versek prózában. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta Tőkei Ferenc. Bozóky Mária illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötésben. Számozott példány (700/382.) példány.
1
16499.

Lu Hszin: Vadfüvek. Versek prózában. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta Tőkei Ferenc. Bozóky Mária illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötésben. Számozott példány (700/382.) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bérczes László: A mezsgyén. Bp., 1993, Cégér. Készült 2000 példányban. Papírkötésben, jó állapotban. + Bérczes László: A végnek végéig. Paál István. Bp., 1995Cégér. Papírkötésben, jó állapotban.
1
16500.

Bérczes László: A mezsgyén. Bp., 1993, Cégér. Készült 2000 példányban. Papírkötésben, jó állapotban. + Bérczes László: A végnek végéig. Paál István. Bp., 1995Cégér. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse