Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

16465.

Rufpreis:
800 HUF

16466.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

16467.

Rufpreis:
4 000 HUF

16468.

Rufpreis:
6 000 HUF

16469.

Rufpreis:
3 000 HUF

16470.

Rufpreis:
2 000 HUF

16471.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Örkény István: Lágerek népe. Budapest, 1947, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, illusztrációkkal. Első kiadás.
16472.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vajda János kisebb költeményei. Magyar Remekírók 50. kötet. Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon, Leszik K.-féle kötés. Jó állapotban.
16473.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szentjóbi Szabó László költői munkái. Összeszedte Toldy Ferencz. Pest, 1865. Heckenast Gusztáv. 214 p. Kiadói, sérült, ragasztott papírkötésben. A gerincét javították.
16474.

Rufpreis:
2 000 HUF

16475.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vajthó László: Magyar idézetek könyve. Bp., 1942, K.M. Egyetemi Ny. 319 p. Kiadói, kissé laza félvászonkötésben.
16476.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF