Vinogradov, [Anatolij]: Paganini. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Örkény István: Lágerek népe. Budapest, 1947, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, illusztrációkkal. Első kiadás.
Vajda János kisebb költeményei. Magyar Remekírók 50. kötet. Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon, Leszik K.-féle kötés. Jó állapotban.
Szentjóbi Szabó László költői munkái. Összeszedte Toldy Ferencz. Pest, 1865. Heckenast Gusztáv. 214 p. Kiadói, sérült, ragasztott papírkötésben. A gerincét javították.
Szász Károly: Versek. Költemények és műfordítások. (Szász Károly művei. Centenáriumi kiadás) Bp., 1929, Révai. 289 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.