Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Zsigray Julianna: Csillagos ég. Bp., 1937, Singer és Wolfner. A szerző által aláírt példány. Kicsit elváló vászonkötésben.
16657.

Rufpreis:
1 000 HUF

Marryat, [Frederick]: Rüstig Zsigmond a brémai kormányos. Új Robinson. Bp., é. n., Afra Könyvforgalmi Rt. Gyűrű Géza (?-?) belgyógyász bélyegzőjével, ajándékozási sorokkal. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16658.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dickens, Charles: Sketches. Leipzig, 1843, Bernhard Tauchnitz Junior. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16659.

Rufpreis:
1 000 HUF

Scott, Walter: Old Mortality. Leipzig, 1846, Bernhard Tauchnitz. Sérült félbőr kötésben.
16660.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rákosi Viktor: Egy tutaj története. Bp., é. n., Lampel. Vászonkötésben, karton védőtokkal, jó állapotban.
16661.

Rufpreis:
1 000 HUF

16662.

Rufpreis:
1 000 HUF

16663.

Rufpreis:
3 000 HUF

16664.

Rufpreis:
2 000 HUF

16665.

Rufpreis:
1 000 HUF

16666.

Rufpreis:
1 000 HUF

16667.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kilenc kéve hány kalangya? Anekdota a székelyekről. Bukarest, 1983, Kriterion. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16668.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF