Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

16633.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Móricz Zsigmond: A nagy fejedelem. Bp., 1939, Athenaeum, 466 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Szép állapotban.
16634.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes könyv tétel (Bp., Genius): Tóth Árpád: Örök virágok; Rolland, Romain: A szerelem és halál játéka; 4 db Oscar Wilde-könyv: A páduai hercegnő; Szerelemből a királyért!; Salome; Lord Arthur Saville bűne. Kissé kopott félvászon kötésben.
16635.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes könyvtétel, Jókai Mór könyvei, 3 db:  Egy játékos, aki nyer I-II. A Fránya Hadnagy. Bp., é.n, Révai. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítókkal, az egyik elülső kötéstáblája kissé sérült.
16636.

Rufpreis:
1 200 HUF

Széchenyi napjai. Szerk.: Csery-Clauser Mihály. Bp., é. n., Rózsavölgyi. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16637.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arany János: Toldi. Nagy J. Béla, Péterffy László magyarázataival. Bp., 1940, Franklin Társulat, 112 p. Kiadói papírkötésben, a 12./13. és a 96./97. oldalakon bejegyzésekkel. Jó állapotban.
16638.

Rufpreis:
800 HUF

A Pesti Hírlap Lexikona. [Bp.], [1937], [Pesti Hírlap]. Kissé kopott vászonkötésben, az elején tíz oldal hiánnyal.
16639.

Rufpreis:
800 HUF

Erdős Renée: Római levelek. Bp., 1922. Pallas. Aláírt! Kiadói bordázott félbőr kötésben.
16640.

Rufpreis:
1 200 HUF

16641.

Rufpreis:
1 000 HUF

16642.

Rufpreis:
800 HUF

16643.

Rufpreis:
800 HUF

Holub-Köpesdi: Latin-Magyar kéziszótár. Bp., 1882. Lauffer Vilmos. Korabeli félvászon kötésben.
16644.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF