https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tóth Béla: Szájrul szájra. Budapest,(1895), Athenaeum, XVI+446+1 p. Első kiadás. Kopottas kiadói egészvászon kötéseben, Gottermayer N. kötésben, hiányzó címlappal.
1
16369.

Tóth Béla: Szájrul szájra. Budapest,(1895), Athenaeum, XVI+446+1 p. Első kiadás. Kopottas kiadói egészvászon kötéseben, Gottermayer N. kötésben, hiányzó címlappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bródy László: Évek seregszemléje. Budapest, 1941, Libanon Kiadás, 127 p. Kiadói kopottas papírborító. Első kiadás.
1
16370.

Bródy László: Évek seregszemléje. Budapest, 1941, Libanon Kiadás, 127 p. Kiadói kopottas papírborító. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Idegen szavak magyarázata. Szerk.: Horovitz  Jenő. Bp., 1936, Népszava. Ötödik, lényegesen bővített és teljesen átdolgozott kiadás. Átkötött bőrkötés, megviselt állapotban, kopottas, kissé viseltes borítóval, ceruzás bejelölésekkel, a hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel.
1
16371.

Idegen szavak magyarázata. Szerk.: Horovitz Jenő. Bp., 1936, Népszava. Ötödik, lényegesen bővített és teljesen átdolgozott kiadás. Átkötött bőrkötés, megviselt állapotban, kopottas, kissé viseltes borítóval, ceruzás bejelölésekkel, a hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Ede válogatott munkái. Remekírók Képes Könyvtára. Garay Ákos rajzaival. Bp., 1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
1
16372.

Tóth Ede válogatott munkái. Remekírók Képes Könyvtára. Garay Ákos rajzaival. Bp., 1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Guiseppe Verdi: Aida. Dalmű négy felvonásban. Szövegét írta A. Ghislanzoni. Fordította: Zoltán Vilmos. Bp., é.n, Rózsavölgyi és Társa Cs. és Kir. Udvari Zeneműkereskedés Kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
1
16373.

Guiseppe Verdi: Aida. Dalmű négy felvonásban. Szövegét írta A. Ghislanzoni. Fordította: Zoltán Vilmos. Bp., é.n, Rózsavölgyi és Társa Cs. és Kir. Udvari Zeneműkereskedés Kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kövér Ilma: Zrinyi Ilona. Munkács vár asszonya. Bp.,é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé hiányos szélű címoldallal.
1
16374.

Kövér Ilma: Zrinyi Ilona. Munkács vár asszonya. Bp.,é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé hiányos szélű címoldallal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szemelvények Quintus Horatius Flaccus műveiből. Összeállította, bevezetéssel, magyarázatokkal, és jegyzetekkel ellátta Wirth Gyula. Bp., (1929), Franklin. Átkötött félvászon-kötés, egy helyen firkával (44. p.),javított oldallal (57/58 p.), pár helyen ceruzás-tollas bejelöléssel.
1
16375.

Szemelvények Quintus Horatius Flaccus műveiből. Összeállította, bevezetéssel, magyarázatokkal, és jegyzetekkel ellátta Wirth Gyula. Bp., (1929), Franklin. Átkötött félvászon-kötés, egy helyen firkával (44. p.),javított oldallal (57/58 p.), pár helyen ceruzás-tollas bejelöléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marssó József: A titokzatos alagút. Jaski István rajzaival. Bp.,é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas félvászon-kötés, de belül jó állapotban.
1
16376.

Marssó József: A titokzatos alagút. Jaski István rajzaival. Bp.,é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas félvászon-kötés, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Preszly Elemér: Ősz. Váci könyvek 29. Vác, 1941, Váci Múzeum-Egyesület. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, ajándékozási sorokkal.
1
16377.

Dr. Preszly Elemér: Ősz. Váci könyvek 29. Vác, 1941, Váci Múzeum-Egyesület. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, ajándékozási sorokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Claude Augé: Grammaire Cours Élémentaire. Paris, 1918, Larousse. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1
16378.

Claude Augé: Grammaire Cours Élémentaire. Paris, 1918, Larousse. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Adolf Philippi: Die Kunst der Renaissance in Italien. I. kötet: Die Vorrenaissance. Leipzig, 1897, E.A. Seemann. Kiadói félvászon-kötés, sérült, az elülső kötéstábla részben elvált a gerinctől.
1
16379.

Adolf Philippi: Die Kunst der Renaissance in Italien. I. kötet: Die Vorrenaissance. Leipzig, 1897, E.A. Seemann. Kiadói félvászon-kötés, sérült, az elülső kötéstábla részben elvált a gerinctől.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mai enciklopédia. Szerk.: Csetényi József, Erdődy Elek, Gáspár Zoltán. Bp.,(1941), Liber. Kiadói félvászon-kötés.
1
16380.

Mai enciklopédia. Szerk.: Csetényi József, Erdődy Elek, Gáspár Zoltán. Bp.,(1941), Liber. Kiadói félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse