Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 597
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1647291
16177
305
Holub-Köpesdi: Magyar-Latin kéziszótár. Bp., 1881. Lauffer Vilmos. Korabeli aranyozott félbőr kötésben 1647398
16178
305
Jókai Mór Művei. Centenáriumi kiadás. 1-50 kötet. Bp. (Franklin-Társulat-Révai.) 1925-1928. Kiadói dúsan aranyozott gerincű, Jókai arcképével illusztrált egészvászon sorozatkötésben, néhány gerincen kopás, a kötetek nagy része szép állapotban 1649026
16179
305
Reviczky Gyula: Magány. Ujabb költemények. Kiad. a Kisfaludy Társaság. Első kiadás. Bp. 1889. Révai.Félvászon kötésben, jó állapotban
1648961
16180
305
Juhász Gyula válogatott versei. Válogatta: Ertsey Péter. Szeged, 1947, Szukits. 192 p.Kiadói papírkötésben, kissé megviselt.
1649411
16181
305
Almanach az 1894. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1894, Singer és Wolfner. Sérült gerincű félvászon kötésben.
1649413
16182
305
Bókay Árpád: Vénygyűjtemény. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Foltos vászonkötésben.
1645136
16183
305
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egészműbőr kötés, réz kapoccsal. 1646870
16184
305
Lőwy Salamon - Novák László: Betűművészet. Bp., 1926, Világosság Könyvnyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 1650386
16185
305
Jókai Mór: Szélcsend alatt. Bp., 1895, Révai. Kopott, gazdagon díszített vászonkötésben. 1646142
16186
305
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Thesaurus anecdoton hungarorum. VI. kötet. Korabeli félvászon kötésben. 1529290
16187
305
Vér Andor: Félistenek alkonya. Poltikai szatírák. Bajcsy Zsilinszky Endre előszavával. A címlapot, és az illusztrációkat Faluss rajzolta. Bp., é.n., Szabadság, 108+3 p. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (200/156.) példány.
1630563
16188
305
Szabóné-Nogáll Janka: Pipiske. Fiatal Leányok Regénytára. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF