Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Holub-Köpesdi: Magyar-Latin kéziszótár. Bp., 1881. Lauffer Vilmos. Korabeli aranyozott félbőr kötésben
16177.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Mór Művei. Centenáriumi kiadás. 1-50 kötet. Bp. (Franklin-Társulat-Révai.) 1925-1928. Kiadói dúsan aranyozott gerincű, Jókai arcképével illusztrált egészvászon sorozatkötésben, néhány gerincen kopás, a kötetek nagy része szép állapotban
16178.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Reviczky Gyula: Magány. Ujabb költemények. Kiad. a Kisfaludy Társaság. Első kiadás.  Bp. 1889. Révai.Félvászon kötésben, jó  állapotban
16179.

Rufpreis:
1 800 HUF

Juhász Gyula válogatott versei. Válogatta: Ertsey Péter. Szeged, 1947, Szukits. 192 p.Kiadói papírkötésben, kissé megviselt.
16180.

Rufpreis:
1 600 HUF

Almanach az 1894. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp., 1894, Singer és Wolfner. Sérült gerincű félvászon kötésben.
16181.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bókay Árpád: Vénygyűjtemény. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Foltos vászonkötésben.
16182.

Rufpreis:
1 800 HUF

16183.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lőwy Salamon - Novák László: Betűművészet. Bp., 1926, Világosság Könyvnyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16184.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jókai Mór: Szélcsend alatt. Bp., 1895, Révai. Kopott, gazdagon díszített vászonkötésben.
16185.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Thesaurus anecdoton hungarorum. VI. kötet. Korabeli félvászon kötésben.
16186.

Rufpreis:
1 800 HUF
10

16187.

Rufpreis:
5 000 HUF

16188.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF