https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 597
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1647401
16201
305
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jánosi György: A láthatatlan szélmalom. Mesék Nemes Török János rajzaival. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, jó állapotban. 1615168
16202
305
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Arany János: Rege a csodaszarvasról. Szőnyi Gyula rajzaival. Bp., 1959, Minerva. Kiadói spirálkötésben, rossz állapotban, kopottas, viseltes borítóval, a spirálkötés sérült, a fekete-fehér illusztrációkat kiszínezték.
Das Lot is nicht erreichbar
1613022
16203
305
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Benedek Elek: Magyar mese- és mondavilág. I. kötet A csodaszarvas. Illusztrálta Reich Károly. Bp.,1987, Könyvértékesítő Vállalat-Móra. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott papírborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1616198
16204
305
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kerek egy esztendő 1953. Szerk.: Enczi Endre. Bp.,1953,Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1615824
16205
305
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bihari Klára: A fekete tündér lánya. Reich Károly rajzaival.Bp., 1983, Móra. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé viseltes gerinccel, de belül jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1612285
16206
305
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ana Tudoras: Cirkusz az erdőben. Fordította Bálint Ágnes. Dem rajzaival. Bukarest, 1957, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, az elülső kötéstábla belsején gyerekfirkával, kijáró könyvtesttel.
Das Lot is nicht erreichbar
1613542
16207
305
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kardasova: A kis Rob. Fordította Gáspár Endre. Az illusztrációk N. Cejtlina rajzai nyomán készültek. Bp., é.n.,Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a fűzése laza, az előzéklapok hiányoznak, a hátsó kötéstáblán firkával.
Das Lot is nicht erreichbar
1613940
16208
305
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1590755
16209
305
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Janikovszky Éva: De szép az élet! Réber László rajzaival. Bp.,2004, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1650407
16210
305
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pullman, Philip: A tökéletes óramű avagy minden(ki) működésre kész. 2002, Passage Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1606074
16211
305
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hárs László: Híresincsi szélmalom. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borító szélekkel. Fazekas Lajos rajzaival.
Das Lot is nicht erreichbar
1613656
16212
305
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Voronkova: Iskolás leszek. Fordította Árkos Antal. N. Knorring rajzaival. Bp., 1954, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse