Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Jánosi György: A láthatatlan szélmalom. Mesék Nemes Török János rajzaival. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés, jó állapotban.
16201.

Rufpreis:
2 000 HUF

16202.

Rufpreis:
1 000 HUF

16203.

Rufpreis:
800 HUF

Kerek egy esztendő 1953. Szerk.: Enczi Endre. Bp.,1953,Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16204.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bihari Klára: A fekete tündér lánya. Reich Károly rajzaival.Bp., 1983, Móra. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé viseltes gerinccel, de belül jó állapotban.
16205.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ana Tudoras: Cirkusz az erdőben. Fordította Bálint Ágnes. Dem rajzaival. Bukarest, 1957, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, az elülső kötéstábla belsején gyerekfirkával, kijáró könyvtesttel.
16206.

Rufpreis:
1 600 HUF

16207.

Rufpreis:
800 HUF

16208.

Rufpreis:
1 000 HUF

Janikovszky Éva: De szép az élet! Réber László rajzaival. Bp.,2004, Móra. Negyedik kiadás.  Kiadói kartonált papírkötés.
16209.

Rufpreis:
800 HUF

16210.

Rufpreis:
800 HUF

Hárs László: Híresincsi szélmalom. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borító szélekkel. Fazekas Lajos rajzaival.
16211.

Rufpreis:
1 800 HUF

Voronkova: Iskolás leszek. Fordította Árkos Antal. N. Knorring rajzaival. Bp., 1954, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16212.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF