Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

16189.

Rufpreis:
3 000 HUF

16190.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Tutsek Anna: Az élet iskolája. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1904, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval.
16191.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16192.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Faylné Hentaller Mária: Árva Margit. Bp.,1915, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadt, hiányos, elülső szennylappal, és címlappal, kijáró lapokkal (80-97. oldalak között.)
16193.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sas Ede: Hihihi Palkó. Bp. 1924. Légrády. 152 l. 1 lev. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben. A borító Bér Dezső munkája.
16194.

Rufpreis:
2 000 HUF

Altay Margit: Lili baba és Teddy, Pajtás és a karácsonyi angyalkák. Illusztrálta Benedek Kata. Bp., é.n, Palladis. Kiadói kartonált papírkötésben
16195.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Altay Margit: Kis csacsi. Illusztrálta Benedek Kata. Bp., é.n, Palladis. Kiadói kartonált papírkötésben
16196.

Rufpreis:
1 000 HUF

Altay Margit: Arany hajú ksifiú. Illusztrálta Benedek Kata. Bp., é.n, Palladis. Kiadói kartonált papírkötésben
16197.

Rufpreis:
1 000 HUF

V. Bianki: Cinegenaptár. Fordította Zsombor János. Gy. Nyikolszkij nyomán rajzolta Puskás Tivadar. Bp.,1952, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. Első kiadás. Ritka!
16198.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Mesemalom. Összeállította: Dr. Molnár Éva. A fedelet és a rajzokat Gábor Éva készítette. Bp., 1957, Kossuth. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16199.

Rufpreis:
1 200 HUF

Robinson Crusoe. Prága, 1959, Artia. Kiadói kartonált papírkötés, térbeli mesekönyv, megviselt állapotban, kopottas, sérült gerinccel, szakadásokkal, ragasztásokkal, egy lapon gyerekfirkával.
16200.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF